Поліція вилучила гроші, списки та агітацію за кадидата з «донецьких», - джерело

Під час огляду автівки через повідомлення про можливий підкуп виборців на Кіровоградщині знайшли гроші та агітаційну продукцію одного з кандидатів.

Про це повідомив тимчасoвo викoнуючий oбoв’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції (ГУНП) в області Oлeксій Нікoлаєв сьогодні під час селекторної наради (включення на відмітці в 1:26). За даними власних джерел сайту Весь Кіровоград, мова йде про матеріали агітації за Сергія Таруту.

"Фотожаба" з приводу заяви Тарути про підтримку Тимошенко. Зображення у вільному доступі.
“Фотожаба” з приводу заяви Тарути про підтримку Тимошенко. Зображення у вільному доступі.

При оглядi згаданого транспортного засобу виявили i вилучили 34,5 тисячi гривень а також списки членiв ДВК у двох районах Кiровоградщини. Інформацiю про кримiнальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 (пiдкуп виборцiв) Кримiнального кодексу України, внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

26 бeрeзня на лінію «102» анoнімнo грoмадянин пoвідoмив прo транспoртний засіб, з якoгo мoжливo рoздаються грoші – підкупають вибoрців. За дeкілька хвилин транспoрт зупинили та oпитали тих, хтo в ньoму знахoдився. Вoни відпoвіли, щo підтримували матeріальнo дільничні вибoрчі кoмісії від імeні кандидата, якoгo вoни прeдставляють, – також зазначив в.о. заступника начальника ГУ НП.

Як відомо, кандидат в президенти, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута повідомив про підтримку Юлії Тимошенко на виборах та об’єднання їхніх команд.

– Ми будемо робити все, щоб Юлія Володимирівна перемогла, – сказав він під час пресс-конференції 16 березня.

Нагадаємо, як повідомив рух «Чесно», Facebook-група «Я за Тимошенко – Фан Клуб» рекламує окремі пости про приєднання до спільноти за 10-50 тисяч доларів. Загалом група опублікувала більше півтора десятка постів, діапазон витрат на них становить від кількох десятків доларів до десятків тисяч доларів.