Окружну виборчу комісію Кропивницького очолила колишня заступник голови обласної «Батьківщини»

За три дні до виборів Центральна виборча комісія України замінила голову окружної виборчої комісії округу № 99 (Кропивницький).

Олена Армаш. Фото - ridna.in.ua
Олена Армаш. Фото – ridna.in.ua

Про це йдеться в додатку до постанови ЦВК №705 від 27 березня. Замість Євгена Дементова від кандидата Гриценка, який за офіційною версією не може виконувати обов’язки за станом здоров’я, включено до складу комісії та призначено її головою Олену Армаш.

Відомо, що остання в минулому займала посаду заступниці голови обласної організації ВО «Батьківщина», зокрема згадування про це можна знайти в публікації сайту Гречка за 31 травня 2013 року.

Офіційний сайт ЦВК містить дані про балотування Олени Армаш до Верховної Ради України під номером 93 виборчого списку «Батьківщини» на позачергових виборах 2014-го.

Наразі згідно даним офіційного сайту партії «Рідна країна» Миколи Томенко, Армаш представляє її команду. Згадування про членство в «Батьківщині» немає в біографічних даних, оприлюднених на відповідній сторінці ресурсу.

Нагадаємо, в жовтні минулого року ЦВК призначила куратором виборів на Кіровоградщині свого члена від «Батьківщини» Андрія Євстигнєєва, адвокатська контора якого обслуговувала сумнозвісне ТОВ «Росукренерго». Ця компанія належала «Газпрому» та підконтрольній Дмитрові Фірташу Centragas Holding AG, та була у 2004–2009 роках посередником під час постачань газу в Україну та країни ЄС з Росії.