«Зе+Ю» та ймовірна сітка підкупу під «дахом» правоохоронців: виборчі рефлексії Кропивницького

Голосування за Зеленського в другому турі означатиме голосування за партію Юлії Тимошенко «Батьківщина» на місцях, вважає кандидат політичних наук Руслан Стадніченко.

Про це він сказав в ефірі підсумкового випуску новин CBN в день голосування в першому турі виборів Президента України.

Мені здається, такий союз вже відбувся де-факто, оскільки Тимошенко набагато радикальніше критикувала чинного президента. Оскільки партійної структури у Зеленського немає, всі, хто буде голосувати за нього, голосують за «Батьківщину» у другому турі, як за партію, навіть більше, ніж за самого Зеленського, – зокрема зазначив політолог.

Так Стадніченко прокоментував інформацію про переговори між штабами Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського про об’єднання зусиль у другому турі, яку розповсюдила Українська правда з посиланням на нардепа Мустафу Найєма. За однією з версій, лідерка «Батьківщини» готова підтримати Зеленського в обмін на підписання меморандуму про створення парламентської коаліції.

Також вчора голова громадської організації «Центральноукраїнський антикорупційний офіс» Андрій Лаврусь заявив у Facebook, що в Кропивницькому під час дня голосування діяла заздалегідь підготовлена «сітка» підкупу виборців.

Люди в погонах про неї знають, – написав він. – Сітка готувалася заздалегіть. Сьогодні передостання стадія. Проконтролювати на дільниці. А потім ще кеш видадуть і все.

Краснокутський_Лаврусь
Скріншот

Дописи Лавруся з’явилися в коментарях до посту депутата міськради обласного центру Олега Краснокутського, який вчора вдень повідомив про організацію підвозу виборців активісткою одного з штабів.

Побачив як працює сітка одного зі штабів. Все просто, тупо й ефективно. Зустрів одну з голів квартальних комітетів, яка якраз розраховувалась з таксистом за підвезення виборців, вона ж активіст цього штабу вона ж журналіст який проводив опитування (екзитпол), а тим часом спостерігачі інших кандидатів сидять і спостерігають за урнами. Я думаю що на цій дільниці вибори вже можна завершувати, – написав він.

Нагадаємо, на початку березня в Кіровоградському управлінні СБУ підтвердили інформацію про виклики членів місцевої організації партії Юлії Тимошенко “Батьківщина” для опитувань в рамках кримінального провадження щодо ймовірно створеної мережі підкупу виборців та фальсифікації результатів виборів.