«Я подивлюся, як ви будете потім ржати», - Притула в Кропивницькому про вибори

Телеведучий та керівник першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула під час сценічного виступу в Кропивницькому жартував про результати першого туру виборів президента та одного з кандидатів.

Фото - "Гречка"
Фото – “Гречка”

Сказав, що сам тепер не знає, чому не балотувався на виборах президента.

Я реально озадачився: всі пішли, а я нє, – цитує коміка Гречка. – Шо, наголосували вчора? Добре, добре. Я подивлюся, як ви будете потім ржати.

За словами Притули, на вибори цьогоріч пішли, дослівно, «всі, хто хотів».

От Володя Зеленський, – наводить приклад шоумен. – Взяв і пішов на президентські вибори. Пересрав маліну всім. Причому якось чоловік талановито робить. Каже: «В мене є команда». Хто в ній? Не важно. Блін, чувак, ніхто не знає, яка в нього команда. Він набирає 30%. Я вчора ржав. Потім – нє, бо вже пив.

Нагадаємо, на думку політолога Руслана Стадніченка, союз Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського вже відбувся де-факто, а голосування за Зеленського в другому турі означатиме голосування за представників партії «Батьківщина» на місцях.

Повідомлялося також з посиланням на одного з представників кандидата в складі виборчої комісії, що у місцевому виборчому штабі Володимира Зеленського на Кіровоградщині працює лише троє людей.

Раніше відео, у якому демонструється масове голосування в одному з рейтингових опитувань за Зеленського від імені Facebook-профілей без фото, стало «хітом» соцмереж. Ссеред вказаних імен та прізвищ користувачів соцмережі, що голосували – Іпат Бобров, Іпат Горбачов, Іпат Герасимов, Святозар Архіпов, Святозар Беспалов, Святозар Буров тощо.