Поради регіонала ведуть Зеленського до другого туру, - тележурналіст

Порошенку згадують все, що він не зробив або зробив за п’ять років, а від Зеленського вимагають назвати його команду.

Так головні запити до учасників президентської кампанії в Україні охарактеризував тележурналіст Андрій Богданович у відеоблозі Погляд.

Зліва направо: Дмитро Разумков, Андрій Богданович. Скріншот
Зліва направо: Дмитро Разумков, Андрій Богданович. Скріншот

Невідомо, хто ж в команді Володимира Зеленського. Але ми, кропивничане, звісно ж, знаємо більше за всіх. Діма Разумков, головний спікер Володимира Зеленського. Він же радник кіровоградських «губернаторів» часів Віктора Януковича. Так що поради регіонала й зараз ведуть Зеленського до другого туру, – вважає він.

На початку 201З року газета «Україна-Центр» в публікації Короля робить свита. А губернатора? згадує теперішнього головного спікера штабу Володимира Зеленського, політтехнолога Дмитра Разумкова, як «яскравого представника ближнього кола команди Андрія Ніколаєнко», тодішнього голови Кіровоградської ОДА.

Брав участь в різних проектах Сергія Тігіпка, має досвід роботи в Кабміні і давнє знайомство з нинішнім губернатором Кіровоградщини. У команді Ніколаєнко Разумков буде займатися інформаційною політикою, іміджевими проектами Кіровоградської області, а також рядом креативних проектів, – зазначається в публікації.

«Радіо Свобода» в огляді Кандидат-2019 і його команда: хто стоїть за кандидатами у президенти зазначає також, що свою політичну кар’єру штабіст Зеленського розпочав саме в Партії регіонів.

У 2006 тоді ще 22-річний Дмитро Разумков входив до молодіжного крила партії («Молоді Регіони»), був одним з облич організації та навіть давав коментарі українським ЗМІ як один з її представників, – зазначає видання.

Нагадаємо, телеведучий та керівник першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула під час сценічного виступу в Кропивницькому жартував про результати першого туру виборів президента та одного з кандидатів. «Шо, наголосували вчора? Добре, добре. Я подивлюся, як ви будете потім ржати», – зокрема сказав він, звертаючись до глядачів.