Відомий співак у Кропивницькому назвав зміну курсу України зараз поверненням у 90-ті

Це може бути реальною катастрофою української державності, – вважає народний артист України, лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко.

Про це він сказав під час творчої зустрічі в Кропивницькому.

Сергій "Фома" Фоменко в Кропивницькому. Фото - "Гречка"
Сергій “Фома” Фоменко в Кропивницькому. Фото – “Гречка”

– Зміна політичного курсу зараз – це можливість попасти в 90-ті роки. На фоні війни і військової агресії, на фоні всієї цієї знервованості суспільства, я вважаю, що це може бути реальною катастрофою української державності. Тому я ні в якому разі не міняв би президента і головнокомандувача в цей період часу, – наголосив Фоменко.

Як зазначив музикант в інтерв’ю CBN, коріння його роду – в селі Косівка Олександрійського району, де поховані його прадід і прабаба.

– Я дуже люблю Україну, люблю свою малу батьківщину Кіровоградщину, – каже «Фома». – Я би всіх своїх земляків просив би підтримати у другому турі президентських виборів діючого президента Петра Порошенка, бо я хочу бачити країну сильною, багатою, вільною і незалежною державою в Євросоюзі. Я не хочу бачити її в російській тюрмі, в «руском мірє» і так далі.

Спілкуючись з аудиторією під час зустрічі він також висловив думку, що як громадянин і людина творчої професії міг лише мріяти про низку важливих гуманітарних законів, прийнятих в останні роки.

– Такого ніколи не було, такого міцного прориву країни в бік цивілізованих країн, це, в великій мірі робота саме Петра Порошенка, – зокрема сказав Фоменко. – Я дуже вдячний за кілька дуже важливих напрямків. Це, по-перше, угода про безвізовий режим. Побудоване військо українське. Без нього будь-яка країна не існує. Тому що ми маємо божевільного сусіда. Ще проведені деякі реформи. Одна з найбільш вдалих – це реформа децентралізації. Гроші ідуть у місцеві громади і можна щось робити. Цього ніколи в Україні не було.

Феномен того, що 30% людей в першому турі виборів президента проголосували, дослівно, «за медіа-проект, телеобраз», прокоментував присутній на заході голова обласної організації всеукраїнського товариства «Просвіта» Олександр Ратушняк.

– Вся українська еліта б’є зараз в набат. Мені б дуже не хотілося, щоб ми знову стави на ті граблі, щоб нас знову відкидало в минуле. І щоб ми знову торували свій шлях крізь терни, – зазначив він.

Нгадаємо, телеведучий та керівник першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула під час сценічного виступу в Кропивницькому жартував про результати першого туру виборів президента та одного з кандидатів.