Прихильність виборців на Кіровоградщині купують квитками на Дзідзьо та Полякову

Представники Володимира Зеленського анонсували запис на безкоштовну поїздку до Києва та видачу безкоштовних квитків на концерт зірок естради, які зазвичай коштують до 1750 гривень.

Відповідне оголошення було оприлюднене в групі «Команда Зеленського. Голованівський край» у Facebook, повідомляють спостерігачі громадянській мережі ОПОРА.

Скріншот - ОПОРА
Скріншот – ОПОРА

Представники кандидата у Президенти Володимира Зеленського організовують безкоштовну поїздку до Києва на концерт, що відбудеться на НСК «Олімпійський» перед запланованими дебатами між кандидатами у Президенти 19 квітня, – сказано в тексті повідомлення. – В анонсі йдеться, що на концерті виступатиме Ольга Полякова та Дзідзьо. Варто зазначити, що вартість квитка на концерт у квітні Дзідзьо – 190-690 гривень, а на виступ Полякової – 300-1750 гривень.

Спостерігачу ОПОРИ, який намагався отримати квитки, повідомили, що наразі їх немає, та запропонували залишити контактні дані.

Мені мають передати квитки, але скільки їх, поки не знаю, – цитує представницю команди Зеленського в Кропивницькому Ліку Кожу сайт громадянської мережі.

В ОПОРІ нагадують, що згідно з ч. 6 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Такі дії вважаються підкупом виборців.

Раніше повідомлялося, що про те, де й що саме писати в соцмережах прихильникам одного з кандидатів повідомляють у месенджер, забезпечивши їх доступом до «внутрішньої бази знань».

Нагадаємо, під час агітаційного концерту перед першим туром виборів у Кропивницькому випивали та закусювали на центральній площі.