Вибори на Кіровоградщині відбудуться за будь-якої погоди, - ЗМІ

Тимчасовий некомплект членів дільничних виборчих комісій в області станом на кінець минулого тижня намагалися використати для агітації.

Про це пише в сьогоднішньому номері тижневик «Україна-Центр».

– 12 квітня закінчився строк подання кандидатами в президенти України заявок по формуванню дільничних виборчих комісій, і одразу в інформаційному просторі з’явилися тривожні заголовки: «Загроза зриву», «Великий недобір» тощо, – йдеться в публікації першої шпальти. – Не обійшлося й без спроб використати ситуацію в якості агітації чи контрагітації, навіть з боку деяких членів окружних виборчих комісій, які стали закликати стати членами ДВК всіх, «хто має при собі паспорт та бажання щось змінити», ну й як же без членів-добровольців ДВК з кличем «Не дамо вкрасти наш голос!».

DSC_0091

Зазначається також, що після проведення підсумкових засідань у понеділок вночі зокрема голови ОВК 103 та 99 округів Анатолій Куруп та Оксана Фросіняк повідомили виданню про формування усіх дільничних комісій.

Є впевненість, що вибори відбудуться за будь-якої погоди, – підсумовує автор статті.

Скріншот - Facebook
Скріншот – Facebook

Як повідомлялося раніше, де та що писати в соцмережах прихильникам одного з кандидатів повідомляють у месенджер, забезпечивши їх доступом до «внутрішньої бази знань».

Перед голосуванням у першому турі виборів президента журналіст з Кропивницького повідомив з поиланням на власне джерело, що в місцевому виборчому штабі Володимира Зеленського на Кіровоградщині працює лише троє людей.