У розслідуванні Бігуса про тіньову «Зе команду» згадали політтехнолога з Кропивницького

Один з колишніх керівників регіональної організації БПП «Солідарність» на Кіровоградщині згадується у розслідуванні програми Наші гроші, присвяченому діяльності «тіньового» штабу Володимира Зеленського.

Журналісти оприлюднили фрагменти онлайн-спілкування його представників у програмі «Зе-телеграм: таємні переписки команди Зеленського», оприлюдненому сьогодні, 19 квітня.

Скріншот
Скріншот

Зокрема йдеться про переписку у месенджері політтехнолога з Кропивницького Олександра Дануци з Іллею Павлюком, основною роботою якого називають координацію і фінанси регіональних представників «Зе команди».

Колишній БППешник тепер вирішує питання «вмотивованих» членів ДВК, і рахує загальний бюджет на оплату, – зокрема йдеться в сюжеті. – В переписці Дануца для чогось надсилає Павлюку номер своєї банківської картки. Не важко здогадатися, для чого. Цілком імовірно, що перераховує гроші водій Павлюка. Периодично авто зривається з чергування, і їде до найближчого банківського терміналу. Водій зупиняється, закидає кудись гроші, після чого повертається на базу.

Зе_Бігус_1

Автори розслідування зазначають, що діалоги в матеріалах переписки, які їм вдалося отримати, дають розуміння того, дослівно, «хто насправді приймає рішення в штабі Зеленського, і дають можливість встановити тих, хто отримає прямий доступ до країни в разі його перемоги».

Попри те, що «фасадні» обличчя – основні публічні спікери, їхній статус – лише радники. А за фасадом реальний штаб складається зовсім з інших людей, яких ви не знайдете не лише на телеефірах, їх навіть не згадують на сайті кандидата, – стверджується в сюжеті.

Нагадаємо, тимчасовий некомплект членів дільничних виборчих комісій в Кіровоградській області станом на кінець минулого тижня намагалися використати для агітації.