Суд визнав недостовірною розповсюджену міським головою Олександрії інформацію

Суд визнав недостовірною розповсюджену міським головою Олександрії інформацію

Мова йде про публічні звинувачення на адресу громадського діяча, які мер Степан Цапюк озвучив у січні під час засідання виконкому, та оприлюднені на офіційному сайті міськради.

Розглянувши позов голови громадської організації «Незалежна громадська рада» Олега Панібратенко, якого стосувався наклеп, Олександрійський міськрайонний суд визнав цю інформацію недостовірною, та постановив стягнути солідарно з міського голови та міськради дві тисячі гривень.

На думку позивача, яку він озвучив у коментарі сайту Весь Кіровоград, вкидання було спробою тиску на нього, як на представника громадського сектору.

Ми ретельно вивчили із адвокатом цю інформацію та з’ясували, що ніякого ні юридичного, ні практичного підтвердження вона не має. Я взагалі здивувався що моє ім’я пролунало щодо якогось бізнесу в Олександрії. Саме тому було складено позовну заяву і ми почали судовий процес, який був досить тривалим через завантаженість суду. Але тепер маємо рішення, – повідомив позивач. – Як це й доведено в суді, я не маю до того негативу, який оприлюднив мер, жодного відношення. Він приписує мені якийсь бізнес, називає адреси підприємств, де я взагалі не був ніколи у житті. Хто і чому ввів у оману мера, надав йому недостовірну інформацію – я не знаю.

Нагадаємо, торік суд постановив стягнути з міського голови Олександрії штраф у 500 гривень за блокування руху автотранспорту на проїжджій частині центральної площі районного центру.

В серпні 2018 повідомлялося, що міський голова Олександрії Степан Цапюк вдався до публічних образ журналістів та блогерів, які критикують його роботу, та їхніх родичівпід час засідання виконкому.

Також повідомлялося, що Олександрія та Світловодськ отримали найнижчі індекси у рейтингу прозорості 100 міст, складеному Transparency International Україна – Світловодськ отримав найнижчий індекс «J», Олександрія – передостанній індекс «I».