На місці цирку в Кропивницькому мав бути торговий комплекс

Прокуратура виграла судовий процес щодо підвищення орендної плати підприємству, яке на 25 років отримало в оренду землю біля Фортечних валів в обласному центрі.

Скріншот з зображення супутникової карти Google
Скріншот з зображення супутникової карти Google

Про це повідомляє Без купюр з посиланням на державний реєстр судових рішень.

Ділянку площею 2800 квадратних метрів поруч з будинком за адресою вул. Соборна, 1 передали ТОВ “ПИТЕР” рішенням міськради в 2006 році під розміщення торговельного комплексу.

Єдиною ділянкою відповідної площі поблизу згаданої адреси є майданчик з частиною зелених насаджень біля пам’ятника жертвам Голодомору та історичної пам’ятки Фортечні вали між будівлею колишньої АТС №3 та торгівельно-розважальним комплексом, де розташований зокрема супермаркет «Копілка». Традиційно там проходять виступи гастролюючих циркових труп у Кропивницькому.

Центральний господарський апеляційний суд наразі залишив без змін рішення господарського суду Кіровоградської області щодо внесення змін у договір між ТОВ “ПИТЕР” та міськрадою. Йдеться про збільшення щомісячної орендної плати до 12,35 тисяч гривень на місяць на підставі перерахунків після встановлення нової нормативної грошової оцінки землі.

З відповідним позовом минуло річ звернувся до суду керівник Кіровоградської місцевої прокуратури.

За даними аналітичної системи YouControl керівником та засновником ТОВ “ПИТЕР” є Березкіна Ірина Олександрівна, повна тезка дружини нардепа Станіслава Березкіна згідно інформації про членів сім’ї, яку містить його уточнена е-декларація  за 2018 рік.

Нагадаємо, Станіслав Березкін та Олександр Горбунов підписалися під поданням до Конституційного суду про скасування кримінальної статті за незаконне збагачення.

Також повідомлялося, що 22 січня недобудова в центрі Кропивницького, цехи на Мурманській та інше майно фірми «Система ССБ», однієї з компаній створених нардепом Саніславом Березкіним, були продані під час аукціону.