Аудитори виявили в Олександрійській міськраді мільйонні порушення

Фінансові порушення, що призвели до втрат на загальну суму більше 1,4 мільйона гривень знайшли в управлінні праці та соціального захисту.

Факти були виявлені під час проведення ревізії за період з січня 2015 по грудень 2018 року фахівцями управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області, повідомляє З перших уст з посиланням на відомчу прес-службу.

Зокрема встановлено випадки оплати за ненадані послуги з газопостачання на загальну суму 541 тис. грн внаслідок неповернення до бюджету підприємством-надавачем послуг невикористаних сум субсидій за опалювальний період 2015-2016 років.

Також внаслідок надання громадянами недостовірних даних про свої доходи та придбані транспортні засоби й за наявної в них заборгованості за комунальні послуги зайво виплачено субсидій на суму 880,4 тис. грн.

Забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму понад 1,2 млн. грн., матеріали ревізії передано в прокуратуру Кіровоградській області.

Нагадаємо, в лютому управління справами Олександрійської міськради оголосило публічний тендер на купівлю кросовера Nissan Quashqai очікуваною вартістю 570 тисяч гривень, а в січні – Renault Captur очікуваною вартістю 600 тисячгривень.

Раніше повідомлялося, що майно комунального підприємства, яке очолює депутат Олександрійської міськради від «Опоблоку», може піти в податкову заставу через борг у 2,7 мільйона гривень, а ймовірний родич директора підприємства-боржника  заробляє на бюджеті Олександрії.

Також суд за позовом прокуратури зобов’язав чотирьох постачальників повернути до бюджету Олександрії понад 600 тисяч гривень, переплачених міським управлінням освіти за харчі для дитячих садків фірмі колишнього депутата міськради від «Батьківщини». Управління, на користь якого присуджено відшкодування, позов не підтримало.