Готелі Кропивницького здійснюють «економічний саботаж» міжнародної виставки «Агроекспо», - ЗМІ

Існування міжнародної агропромислової виставки «Агроекспо» опинилося під загрозою через політику місцевого готельного бізнесу.

Про це пише Україна-Центр.

Фото - Сергій Жолонко
Фото – Сергій Жолонко

Щороку ми стикаємося з проблемою розселення учасників. Виставка настільки розрослася, що за один день її оглянути неможливо. Великі, знакові компанії заздалегідь телефонують і бронюють місця, а в цьому році вони зіткнулися з відмовою бронювань. У зв’язку з цим великі компанії просто можуть відмовитися від участі, таким чином виставка з кожним роком буде втрачати партнерів. Це може привести до скорочення, а в гіршому випадку – і закриття виставки, – цитує видання директора ТОВ «Украгроекспо» Ігоря Глібка.

Під час зустрічі в мерії Кропивницького він звернувся до представників готельного бізнесу зокрема з проханням якомога швидше визначитися з ціною на їхні послуги.

Згідно інсайдерській інформації, яку вдалося отримати «УЦ», на початку травня з 12 готелів Кропивницького тільки два могли запропонувати бронювання на дати, що цікавлять – «Турист», який складно й готелем назвати в сьогоднішньому стані, і «Дворцовий». Останній, зокрема, пропонував єдиний одномісний номер і знімну квартиру при готелі. За 8 тисяч гривень на добу. Для порівняння: минулоріч квартири в місті «під виставку» здавали в середньому по 2,5 тисячі за добу, – також зазначається в публікації.

З посиланням на власні джерела газета пише, що готельні заклади на період проведення «Агроекспо» можуть підвищувати ціни в 3-4 рази, тому бронювання за тими цінами, які є зараз, їм невигідно.

Нагадаємо, шоста міжнародна агропромислова виставка «Агроекспо», яка увійшла в десятку найбільших в Європі, пройшла в обласному центрі Кіровоградщини з 26 по 29 вересня минулого року.

Раніше очільник області Сергій Кузьменко зазначав, що нестача житла для учасників і гостей «Агроекспо-2017» має стати сигналом для місцевого бізнесу