Кропивницькі комуністи не вибачились перед жінкою за використання фото її батька під час заходів 9 травня

Літредакторка місцевого друкованого видання впізнала на одному з плакатів з акції Лівої опозиції «Безсмертний полк» в обласному центрі свого батька, зображення якого використали без згоди членів родини.

Про це пише CBN.

Фото - "Перша електронна"
Фото – “Перша електронна”

Сім’я Березіних пережила справжній шок, каже Ольга: «Мене трясло, ледве заспокоїли маму, навіщо їй це на 85-му році життя, син теж у шоці, адже мій тато помер майже 11 років тому, але ніхто і не подумав спитати у нас дозволу на використання його фотографії. Тим більше що він ніколи (!!!) не воював, до початку війни йому було 12 з половиною років, і він в евакуації працював в одному з колгоспів Саратовської області», – зазначає видання.

Коментуючи посилання на зазначену публікацію у Facebook, Ольга Березіна повідомила, що портрет її батька міг бути не єдиним зображенням людей, які не воювали, використаним під час акції «лівих» у Кропивницькому.

На сусідньому фото товариш, який працював колись начальником відділу кадрів в ПКІ «Ґрунтопосівмаш», який наче теж не воював, колишній військовий. До речі, сьогодні мені повернули портрет і фотографію, намагаючись прочитати лекцію про те, що у таких, як я, немає майбутнього, що я не журналіст, а от якби я брала участь в їх заходах … А вчора цей же товариш (секретар міськкому) заявив, що я взагалі з партії Тягнибока! Загалом, якщо хтось думає, що переді мною хтось вибачився, то він дуже помиляється. Про пристойність і порядність там не знають, – написала жінка в соцмережі.

Нагадаємо, в травні минулого року правоохоронці проводили перевірку щодо факту використання радянської символіки під час автопробігу в Олександрії, який очолив депутат райради від «Опозиційного блоку» Андрій Турський.