Схоже на тролінг: міськрада Кропивницького має розглянути питання створення аквапарку

Відповідна електронна петиція набрала необхідні 450 голосів та, згідно даним Єдиної системи, має отримати офіційну відповідь до 23 травня.

Пропонується зокрема, створення аквапарку закритого та відкритого типів для роботи як в літній, так і в зимовий період. Документ доступний онлайн за посиланням.

Скріншот
Скріншот

Вдале географічне розташування посприяло б розвитку та наповненню даного закладу, – вважає авторка петиції Ганна Володимирівна Панченко.

За даними найбільшого в Україні майданчику для інтернет-торгівлі prom.ua, вартість гірок та інших атракціонів для аква-парків вітчизняного виробництва під замовлення може стартувати від 10 тис. гривень за погонний метр. Готовий аквапарк з 10 гірок турецького бренду Polin Waterparks пропонують за ціну від 26 мільйонів гривень, окремі атракціони – від 2,6 мільйонів. Розхід води для різних атракціонів варіюється, і може складати як десятки, так і сотні кубічних метрів води на годину.

Нагадаємо, минулої осені були оприлюднені відомості про те, що в Кропивницькому – найвищий в Україні тариф на водопостачання та водовідведення. В квітні директор ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик заявив, що до 2020 тариф на воду буде рости, щоб повернути міжнародний кредит.

Довідково: відповідно до результатів дослідження аналітичного аграрного видання Landlord, якщо Кіровоградська область раніше відносилася до Північного степу (зона посушлива, дуже спекотна), то зараз її можна віднести до Південного степу (дуже посушлива, спекотна) – зони, до якої раніше належали Херсон, Запоріжжя й Одеса. Кіровоградщина ж за кліматичними показниками стає такою, якою 30 років тому була Херсонщина. А Херсонщина, в свою чергу, наразі не має аналогу в країні. По сумі температур вона вже ближча до сухих субтропіків.