«Тому що послідовний»: соцмережі реагують на перші призначення Зеленського

У соцмережі Facebook, зокрема й її кіровоградському сегменті, обурюються кадровими рішеннями Президента, які, на думку дописувачів, йдуть у розріз із його передвиборчими обіцянками та риторикою.

Зокрема провідний глядач газети «Україна-Центр» Геннадій Рибченков проводить паралелі з кампанією Віктора Януковича на президентських виборах 2004 року.

Один з агітаційних білбордів Віктора Януковича під час кампанії з виборів Президента, 2004 р. Фото - "Українська правда"
Один з агітаційних білбордів Віктора Януковича під час кампанії з виборів Президента, 2004 р. Фото – “Українська правда”

Цитата з питання до Порошенка від Зеленського надебатах на стадіоні: «почему никто не сидит за Иловайск и Дебальцево?» Якщо хто не знає, керував операцією з наступу на Іловайськ Руслан Хомчак, якого Зеленсткий призначив начальником штабу. Посадив. Ближче до себе, – написав він. – А як вам новий голова Адміністрації (Президента, Андрій Богдан. – Весь Кіровоград), «нове обличчя»? Ще 12 років тому балотувався у списку «Нашої України – народної самооборони» під керівництвом Юрія Луценка. Потім двічі працював в уряді Азарова. Здається, в нас з’явився черговий «тому що послідовний» президент.

Журналіст «Першої електронної» Дмитро Васільєв, у свою чергу, коментує призначення одного зі співзасновників студії «Квартал 95» Сергія Шефіра:

Що там по кумовству? Зеленський призначив свого бізнес-партнера першим помічником президента… А ще Шефір бізнес-партнер Коломойського. Як прекрасно, мля… Прокоментуйте, будь ласка, прихильники Зе!!! Вас же багато у мене в друзях. Поки…

Також сьогодні стало відомо про те, що першим заступником голови Служби безпеки України призначено голову політичної партії «Слуга народу» Івана Баканова. У команді Зеленського Іван Баканов відповідав за зв’язки з Верховною Радою. ЗМІ називають Баканова другом дитинства Зеленського, юристом та партнером «Студії Квартал 95».

Нагадаємо, раніше Зеленський за один день змінив озвучену під час інавгураційної промови думку про те, якою має бути виборча система на позачергових парламентських виборах в Україні.