Тендер на ремонт миколаївської траси не поділили «протеже» Насірова, Шевченка, Колеснікова та Труханова

Аукціон з визначення підрядника для будівництва траси Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» вартістю понад мільярд гривень заблоковано через скарги двох фірм.

Торги мали початися 23 травня. Про це повідомляє Гречка з посиланням на інформацію систему державних закупівель ProZorro, оприлюднену «Преступности.нет».

Скріншот - сайт системи публічних закупівель ProZorro
Скріншот – сайт системи публічних закупівель ProZorro

17 травня скаргу в Антимонопольний комітет України (АМКУ) подало ТОВ «Альтіс-Констракшн», 18 травня – ПП «Полтавабудцентр».

В обох компаніях вважають їхнє відсторонення від участі в аукціоні дискримінаційним, а в «Полтавабудцентрі» просять АМКУ також скасувати допуск двох інших учасників – ТОВ «Альтком» і ТОВ «Ростдорстрой».

Розгляд скарг має відбутися 30 та 31 травня.

Згідно інформації видання, «Альтіс-Констракшн» входить в корпорацію «Альтіс-Холдинг» Олександра Глімбовського, який є тестем колишнього голови фіскальної служби та кандидата в президенти на нещодавніх виборах Романа Насірова.

Засновником ПП «Полтавабудцентр» є Славік Асланян. За інформацією 24 каналу, оприлюдненою в жовтні минулого року, за 2017-2018 вона взяла участь в 350 закупівлях, пов’язаних з дорожнім будівництвом, та здобула перемогу в 34 з них на суму 1,32 млрд грн.

При цьому тільки в 2018 році компанія 72 рази скаржилося в АМКУ, з яких 45 скарг задоволено, інші з ініціативи самого ж “Полтавабудцентр” залишені колегією АМКУ без розгляду, – зазначає видання. – ТОВ “Полтавабудцентр” – типова “прокладка”, у якій немає власної матеріально-технічної бази (ні своіхасфальтобетонних заводів, ні техніки), всі виробничі потужності за договорами оренди належать афілійованим структурам.

Громадський рух Чесно повідомляв також, що журналісти телеканалу 112 розповіли про сумнівні державні закупівли Укравтодору із фірмою ТОВ “ПБС”, до якої, за інформацією ЗМІ, має стосунок народнй депутат України, інший кандидат в президенти Олександр Шевченко.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2016-2018 років за попередньою змовою групою осіб, до складу якої входять службові особи ТОВ «ПБС» (код ЄДРПОУ 32872788), ТОВ «Віта Констракшин» (код ЄДРПОУ 35486251), ПП «Полтавабудцентр» (код ЄДРПОУ 24565511), ТОВ «СПМК-17» (код ЄДРПОУ 01353551), здійснюється діяльність направлена на привласнення бюджетних коштів Державного дорожнього фонду, шляхом використання неякісних матеріалів та завищення їх вартості під час здійснення дорожньо-будівельних робіт на дорогах загального користування державного, територіального та місцевого значення, а також під час здійснення експлуатаційного утримання автомобільних доріг (в т.ч. автомобільних доріг, що мають мобілізаційне значення), – зокрема повідомляє веб-ресурс громадського руху з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Співвласником компанії «Альтком», допуск якої до торгів на ремонт Н-14 вимагає скасувати «Полтавабудцентр», журнал Фокус називає Сергія Павлічева, який в 2014 році посів 84 місце в рейтингу 100 найбагатших людей України.

В Україні золотим віком для Альткому були роки напередодні Євро-2012. Тільки в рамках підготовки до чемпіонату компанія отримала замовлень на 7 млрд грн, а в цілому обсяг державних підрядів, отриманих будівельниками за останні п’ять років, оцінюється в суму понад 14 млрд грн. У переліку об’єктів Альткому – футбольні стадіони, аеропорти, дороги і розв’язки. Більшу частину великих замовлень Альтком виграв в той час, коли міністром інфраструктури України був Борис Колесников. З його відходом ситуація змінилася. У 2013 році будівельник заявив, що виграв тендер на ремонт кількох ділянок траси Київ – Одеса за кошти ЄБРР, але замовлення в підсумку отримала інша компанія, – пише сайт видання.

Співвласниками іншої фірми, допуск якої до тендера оскаржують конкуренти, ТОВ «Ростдорстрой», згідно даним аналітичної системи YouControl, є угорська компанія «Оттема» та мешканець Одеси Євген Геннадійович Коновалов.

За інформацією Чесно, в 2015 Коновалов балотувався до одеської міськради в одному з мажоритарних округів від партії «Довіряй ділам», яку на вибори вів теперішній міський голова Геннадій Труханов. До 2008 року вона називалася «Комуністичною партією трудящих», потім її перейменували на «Селянську Україну», і лише в листопаді 2014-го вона дістала теперішню назву.

Нагадаємо, рік тому Весь Кіровоград писав, що ремонт кілометра сумно-скандально відомої траси Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв у Кіровоградській області обходиться в 2,5 рази дешевше, ніж у Миколаївській. І чи буде щось взагалі робитися в 2018 році на «їхній» стороні – незрозуміло.