Строки перевірки в Донецькому національному медичному університеті продовжили

Комісія міністерства охорони здоров’я працюватиме в університеті, частина потужностей якого знаходиться в Кропивницькому, до 2 липня.

Копію відповідного наказу МОЗ за підписом в.о. міністерки Уляни Супрун оприлюднив у Facebook в.о. ректора вишу Анатолій Сустрєтов.

– Я не люблю цього робити, але на всякий випадок! – написав він у супровідному тексті.

61910228_2512715732092126_170278617014599680_n

Наказ також містить розпорядження для комісії витребувати копії документів, необхідних для проведення перевірки, та для в.о. ректора надати ці документи.

Раніше в інтерв’ю газеті Україна-Центр Сустрєтов зазначав, що слідство стосовно відстороненого від виконання обов’язків ректора Петра Кондратенка триває. Він зазначив також, що велика частина боргу фірми-контрактера «Українські освітні послуги» перед університетом наразі погашена, та відмовився коментувати питання про долю подальшої співпраці медвишу з цим посередником, поки йдуть судові та слідчі дії.

Я отримую кожен день звіт бухгалтера, – повідомив Сустрєтов. – Там називали цифри: мільйон сімсот, два мільйони (доларів США. – Весь Кіровоград) і так далі. Таких сум не було. Були менші, і вони продовжують зменшуватися.

Нагадаємо, 7 лютого в СБУ заявили про систематичне вимагання посадовцями ДонНМУ неправомірної вигоди від представників комерційних структур, та задокументовані в 2018 році факти отримання одним із керівників університету двох елітних автомобілів марки «BMW» загальною вартістю понад сто тисяч доларів США. Ректору оголошено про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

В січні співробітники центрального апарату СБУ провели обшуки в приміщеннях Донецького мед університету в Краматорську та Кропивницькому та вилучили частину документів.