Нардеп з Кропивницького все-таки винен у нетверезому водінні, - суд

Кропивницький апеляційний суд залишив у силі обвинувальний вердикт в адміністративній справі щодо народного депутата Станіслава Березкіна.

Суддя Руслан Бондарчук постановою, що не підлягає оскарженню, залишив без задоволення відповідну апеляційну скаргу сьогодні, 5 червня, повідомляє Без Купюр.

Минулоріч Ленінський райсуд Кропивницького розглянув складений патрульними протокол за ст. 130 КУпАП та виніс рішення про позбавлення Березкіна права керувати авто на рік та штраф у 10,5 тисяч гривень.

Буквально на кілька секунд скло опустилось і я побачив за кермом Станіслава Семеновича Березкіна, потім скло піднялося, а до автомобіля сіли охоронці, один з них пересів за кермо. Березкін вийшов з автомобіля і намагався залишити місце пригоди в пішому порядку. Його наздогнали метрів за 300 від місця скоєння правопорушення. Оскільки він мав явні ознаки алкогольного сп`яніння: нечітку ходу, мляву мову, різка зміна настрою та запах алкоголю з порожнини роту, йому було запропоновано пройти освідування на «Драгері», а після відмови – в медичному закладі, – розповів один з поліцейських, які склали протокол на депутата, у суді.

Згідно з протоколом та поясненнями правоохоронців, той відмовився від обох варіантів. Сьогодні свідчення надав сам Станіслав Березкін. Пояснення збігаються з озвученими раніше в процесі свідченнями його водія та охоронця, згідно яким нардеп їхав на пасажирському сидінні. На запитання суду щодо пропозиції пройти тест на алкоголь нардеп відповів, що не пам’ятає.

Нагадаємо, на дострокових парламентських виборах 21 липня 2019 року на територіальний виборчий округ №100, де обрано Станіслава Березкіна, за відомостями на сьогодні вже претендують уродженець РФ та поліцейський керівник.

Фото на головній – УНІАН