Місця у списках партії Зеленського могли продаватися, - тележурналіст

До оприлюднення списків «Слуги народу» ходили чутки, що місце в них можна купити за ціною від 300 тисяч доларів.

Про це повідомив тележурналіст з Кропивницького Андрій Богданович у власному відеоблозі Погляд
, посилаючись на волонтера Юрія Тиру, відомого як «Степанич», якого називає наближеним до, та навіть другом президента Володимира Зеленського.

Юрій "Степанич" Тира, волонтер, мандрівник, автор книги «Дороги до щастя: круїзно-волонтерські нотатки». Фото - rivnepost.rv.ua
Юрій “Степанич” Тира, волонтер, мандрівник, автор книги «Дороги до щастя: круїзно-волонтерські нотатки». Фото – rivnepost.rv.ua

Днями той оприлюднив відеозвернення, у якому заявив, що його «бісить» те, що відбувається в оточенні президента.

Минулого четверга я взнаю про те, що за місце в партії «Слуга народу» хлопці, які підключилися з перших днів передвиборчої кампанії, відпрацювали дуже гідно, добилися результату на виборах, найвищого в Київській області, їм далі за прохід до Верховної Ради зарядили 300 штук грошей. В мене рве дах від такої інформації, причому вона не поодинока. Тобто, за те, щоб далі йти до Верховної Ради, вимагають 300 тисяч доларів. У Миколаївській області півлимона грошей, в Одесі два лями, – зокрема сказав Тира.

Говорячи про виборчі списки та кандидатів на майбутніх дострокових парламентських виборах, Богданович наголосив, що перший номер виборчого списку партії «Слуга народу» Дмитро Розумков для Кіровоградщини «свій». Нагадаємо, він був радником останнього голови ОДА Кіровоградської області, призначеного президентом Віктором Януковичем, Андрія Ніколаєнка, який очолював область зокрема під час подій Революції Гідності.

Також журналіст відзначив номер один виборчого списку Аграрної партії України, яким став Михайло Поплавський.

Дострокові парламентські вибори в Україні мають відбутися 21 липня поточного року.