Список «Батьківщини»: Ніколаєнко – 19-й, Чорноіваненко – 29-й

Останній голова Кіровоградської ОДА, призначений президентом Віктором Януковичем, Андрій Ніколаєнко, посів 19 місце у виборчому списку партії Юлії Тимошенко.

Прізвища представників першої 50-ки списку «Батьківщини» оприлюднили на офіційному сайті партії вчора, 12 червня.

Сутички під будівлею Кіровоградської ОДА 26 січня 2014 року. На передньому плані справа - активіст Євромайдану Віктор Чміленко ("Чміль"), який пізніше загинув від кулі снайпера в Києві
Сутички під будівлею Кіровоградської ОДА 26 січня 2014 року. На передньому плані справа – активіст Євромайдану Віктор Чміленко (“Чміль”), який пізніше загинув від кулі снайпера в Києві. Фото – “Гордон”.

Журналісти сайту Без купюр, називаючи Ніколаєнка «oрганізатoром Антимайдану в Крoпивницькoму (на тoй час Кірoвoграді)», зазначає також, що теперішній голова Кіровоградської обласної ради та керівник регіональної організації партії «Батьківщина» Олександр Чорноіваненко в списку 29-й.

Активісти Антимайдану в Кропивницькому, січень 2014. На задньому плані - закладені мішками з піском вікна будівлі ОДА, яку на той момент очолював Андрій Ніколаєнко
Активісти Антимайдану в Кропивницькому, січень 2014. На задньому плані – закладені мішками з піском вікна будівлі ОДА, яку на той момент очолював Андрій Ніколаєнко. Фото – i.trust.ua

Наразі Ніколаєнко є головою партії «Основа», лідером якої є голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута. Останній заявив про підтримку Юлії Тимошенко та об’єднання їхніх команд під час президентської кампанії 2019 року. Наразі Тарута – номер 2 у передвиборчому списку «Батьківщини».

Нагадаємо, у березні під час огляду автівки через повідомлення про можливий підкуп виборців на Кіровоградщині знайшли гроші та агітаційну продукцію одного з кандидатів. За даними власних джерел сайту Весь Кіровоград, мова йшла про матеріали агітації за Сергія Таруту.