Вода для мешканців Кропивницького та інших абонентів «Дніпро-Кіровоград» подорожчала

Новий сумарний тариф на постачання та відведення кубічного метру води для абонентів обласного водогону склав 28,7 грн.

Зокрема тариф на послуги з централізованого водопостачання встановлений в розмірі 15,828 грн./м3 з ПДВ, на послуги з водовідведення – 12,852 грн./м3 з ПДВ. Про це повідомляє Fotoinform.

Згідно даним офіційного сайту обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», зазначені тарифи введено у дію з 23 червня.

Раніше Гречка повідомляла, що на запит громадських активістів та на виконання рішень комісій Кіровоградської облради з питань власності та житлово-комунального господарства приватною фірмою «АС-Аудит» був проведений так званий аудит правильності розрахунків тарифів водогону.

Зазначається, що він обійшовся обласному підприємству в 50 тис. грн., а розмір статутного капіталу фірми «АС-Аудит» складає 50 грн.

Повідомлення про аудит розрахунків також розміщене на сайті водогону, та містить посилання на відповідний звіт. Документ за посиланням має заголовок «Звіт з надання впевненості щодо правильності складання розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення ОКВП «Дніпро-Кіровоград» на 2019 рік». Згідно його тексту, виконане фірмою «АС-Аудит» завдання не є аудитом.

Фрагмент документу. Виділення червоним - "Весь Кіровоград"
Фрагмент документу. Виділення червоним – “Весь Кіровоград”

Нагадаємо, під час громадських слухань в Кропивницькому директор ОКВП Роман Ілик повідомив, що на 2020 рік пропонується прогнозований тариф для розгляду Національною комісією в розмірі близько 37 гривень 80 копійок з ПДВ – водопостачання разом із водовідведенням. Раніше повідомлялося, що вода для абонентів водогону «Дніпро-Кіровоград» має подорожчати на 60%.