Довірена особа кандидата в 100 окрузі заявляє про поліцейський «пресинг»

Директор агропідприємства «Червоний землероб» Олена Злобіна звинуватила працівників управління захисту економіки Нацполіції області у політичному тискові через блокування збору врожаю.

За словами жінки, вчора, 7 липня, на поле, що знаходиться на правах постійного користування очолюваного нею державного підприємства, прибуло три авто з правоохоронцями, а також 5-6 чоловіків спортивної зовнішності та поставили вимогу зупинити жнива.

Олена Злобіна (праворуч) під час прес-конференції в Кропивницькому. Фото - "Гречка"
Олена Злобіна (праворуч) під час прес-конференції в Кропивницькому. Фото – “Гречка”

На 102 начебто прийшло повідомлення про незаконний збір урожаю на полях «Червоного землеробу». Це стало підставою для того, щоб Управління захисту економіки кількістю 6-7 людей приїхало трьома машинами на наші поля, – розповіла Злобіна. – Вони зупинили роботу комбайнів, про щось допитували працівників. Люди, які не представились, не показали своїх документів, йшли, про щось розмовляли з водіями комбайнів, щось вимагали підписувати. Наскільки я зрозуміла, зараз цих пояснень немає в справі. Зі слів місцевого слідчого сьогодні я зрозуміла, що буде відмовний матеріал, нічого не буде.

За її словами, сьогодні перешкод роботі підприємства ніхто не чинив.

Директорка також повідомила, що їй досі незрозуміло в чому саме правоохоронці вбачали можливу незаконність дій підприємства, наразі вона готує заяву в поліцію про незаконні дії Управління захисту економіки та заяву про використання адміністративного ресурсу на користь кандидата в депутати.

Під час прес-конференції в прес-центрі CBN сьогодні, 8 липня, Злобіна зазначила, що пов’язує вчорашні події з політичним тиском – вона є довіреною особою кандидата в народні депутати по 100 одномандатному виборчому округу, голови «Аграрної партії України» Юрія Крутька. Відомо, що начальник обласного управління захисту економіки Володимир Духно також балотується в окрузі як самовисуванець.

Наприкінці червня інформагентство «Українські національні новини» повідомило, що через 5 днів після реєстрації Крутька на сайті ЦВК з’явилася інформація про реєстрацію в народні депутати по 100 округу кандидата з ідентичним ім’ям, прізвищем та по батькові.

Згідно властивостями word-файлу виборчої програма клона Крутька, він підготовлений автором «УЗЕ» з компанії SPecialiST RePack. Цей же користувач вказаний автором програми кандидата в народні депутати по 100 округу Володимира Духна. Примітно, що абревіатура «УЗЕ» може означати управління захисту економіки, яким Духно керує сьогодні в Кіровоградській області, – зокрема написало видання.

 У зв’язку з цим 3 липня Оленою Злобіною була подана заява про вчинення Володимиром Духном злочину, передбаченого статтею 157 ККУ ( перешкоджання здійсненням виборчого права).

Раніше повідомлялося, що на округ Березкіна претендують уродженець РРФСР та поліцейський керівник.