Редактор обласного тижневика потролив штаби мажоритарників у 99 окрузі

Сайт видання «Україна-Центр» закрив онлайн-голосування за кандидатів в одномандатному виборчому окрузі на території Кропивницького.

Згідно його результатам, до трійки лідерів увійшли висуванець партії «Слуга народу» Олександр Дануца та діючі нардепи від БПП і «Народного фронту» Костянтин Яриніч та Олександр Горбунов, які набрали 8827, 8032 та 6371 голосів відповідно.

Мета досягнута – принаймні три штаби ми розворушили. Що стосується інших кандидатів і їхніх штабів (якщо такі є), то працювати в соцмережах вони не вміють і не хочуть. А шкода, ми дали їм шанс для хорошого тренування. Щодо достовірності нашого голосування, то порядність – це справа особиста кандидата, штабу або виборця. А вибори, вони як і весна, покажуть хто де …, – написав редактор тижневика Юхим Мармер у Facebook.

Маніпулятори в бані ботів доїдають, – прокоментував допис адміністратор сайту видання Андрій Флоренко. 

Нагадаємо, представники «Міжнародного аналітичного центру соціології», внесеного до «Бази псевдосоціологів», спростували презентовані вчора, 10 липня, результати власного дослідження виборчих вподобань мешканців Кропивницького.