Блогер закликав пенсіонерів зізнатися, чи справді кандидат пригощав горілкою

У мережі з’явилося відео, на якому пенсіонерів нібито пригощають горілкою під час влаштованого одним з кандидатів у нардепи в 99 окрузі святкування.

В описі відео на сторінці Facebook «Stop корупції» зазначено, що мова йде про Олександра Дануцу. Так звуть кандидата в нардепи, який балотується від партії «Слуга народа» в Кропивницькому.

Подію прокоментував тележурналіст Андрій Богданович у своєму відеоблозі Погляд, уточнивши, що вона мала місце під час ретро-дискотеки, яка традиційно щотижня проводиться у «Дендропарку» Кропивницького.

Кандидат від «Зе команди» вирішив використати цей івент і роздати свою агітацію. Але його звинуватили в тому, що, окрім своєї агітації, він роздавав пенсіонерам ще й гречку. Так от гречка – це півбіди. В мережі звинуватили Дануцу в тому, що він роздавав на пенсіонерській дискотеці ще й горілку. На доказ з’явилося відео, чоловіки та жінки на цій дискотеці розносять щось у стаканчиках. Ну, чимось воно схоже на горілку, – зазначає Богданович, зізнаючись, що не знає, що саме там було. – Тому закликаю учасників дискотеки: якщо ви там були, прокоментуйте, що ж ви пили в пластикових стаканчиках.

Блогер зазначив також, що сам кандидат звинувачення в споюванні виборців назвав наклепом.

Користувачка Maryna Renal у коментарях до вихідного відео в Facebook написала, що під час заходу роздавали також гречку з білим хлібом, розмістивши відповідне фото.

66588427_2452958148094987_3050482611970375680_n

Нагадаэмо, різні ресурси мережі оприлюднили зображення нібито листів антикорупційних органів, що прирівнюють голосування за двох кандидатів у народні депутати в 103 виборчому окрузі Кіровоградщини до сприяння у злочинній діяльності.