Кандидат-мажоритарник з «Батьківщини» запозичив дещо в «Слуги народу»

В 103 окрузі кандидат у нардепи від «Батьківщини» використовує символіку партії Володимира Зеленського, це зафіксували спостерігачі громадянської мережі ОПОРА.

Йдеться про оформлення агітаційних наметів Віталія Журавльова з його портретом, конкретно у написі «Ми зможемо! Спільно з ПреЗЕ!дентом переможемо!». Також розміщена інформація про так званий «Новий курс України», зазначається на сайті організації.

13.07.2019_Kr_Guravl.JPG

В ОПОРІ також повідомило про використання кольорів та партійної символіки «Слуги народу» сімома кандидатами-самовисуванцями в Кіровоградській області, зокрема Володимиром Зайченком у 99 окрузі, Олексієм Жовноватюком у 101-му, Андрієм Лаврусем, Оленою Плугіною, Георгієм Назаренком та Богданом Курудзом у 102-му, а також Олександром Поворознюком у 103-му.

MyCollages (2)

Нагадаємо, минулого серпня працівники поліції не дали розвантажитись в Олександрії двом самоскидам з побутовим сміттям та львівськими номерами, та затримали їх. Пізніше стало відомо, що машини належать фірмі «АВЕ Львів», а місцеве ПП «Екологія», яке обслуговує сміттєвий полігон, мало прийняти вантаж згідно договору з київською фірмою-посередником. Підприємство, яке обслуговує смітник, пов’язують з місцевим бізнесменом Віталієм Журавльовим, який очолив міську організацію «Батьківщини» в райцентрі за обставин, які у ЗМІ назвали «ймовірним переворотом».

Фото з сайту ОПОРИ