На Кіровоградщині розповсюджують фейкові рейтинги кандидата від «Слуги народу»

Соціологічна група «Рейтинг» повідомила про листівки з результатами опитування, нібито проведеного ними в 100 виборчому окрузі.

Фото листівки з відповідним коментарем розміщена на офіційній сторінці групи у Facebook.

– Це нахабна фальшивка! Жодного опитування група Рейтинг там не проводила! Звертайтесь в правоохоронні органи, тільки так можна виявити і притягнути до відповідальності осіб, які загадили цим лайном місто, – сказано в пості.

Як повідомляє Українська правда, про підробку стало відомо від мешканки Бобринця, яка звернулася до соціологів, зазначивши, що «листівки розвішені по всьому місту».

Повідомлення «Рейтингу» оприлюднене сьогодні, 18 липня, близько другої години дня. Без п’ятнадцяти шість вечора на сторінці «Слуга Народу – Ігор Мурдій – 100 округ» з’явився пост, у якому кандидат заявляє, що ані він особисто, ані його штаб не має до листівки жодного відношення.

Нагадаємо, представники «Міжнародного аналітичного центру соціології», внесеного до «Бази псевдосоціологів “Продавці рейтингів”» спростували презентовані 10 липня результати власного дослідження виборчих вподобань мешканців Кропивницького.