103 округ: мер програв безробітному, «клон» набрав за 3000 голосів

За результатами опрацювання 100% протоколів на виборах у 103 одномандатному окрузі Кіровоградської області переміг Олег Воронько.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному сайті Центрвиборчкому. Чинний міський голова Олександрії Степан Цапюк набрав у 2,5 рази менше голосів.

Згідно поданим до ЦВК відомостям, Воронько, кандидатура якого висунута партією «Слуга народу», народився 15 травня 1974 року в Світловодську, має вищу освіту, тимчасово не працює та є безпартійним.

Крім того, 3120 або 4,5% голосів на окрузі отримав уродженець Котовська Одеської області, самовисуванець Сергій Коваленко, повний тезка першого заступника голови Кіровоградської ОДА Сергія Коваленка, який балотувався від «Європейської солідарності».

Згідно даним сайту ЦВК, самовисуванець Коваленко працює керівником проектів у громадській організації «БФ «Слуга народу».

Безымянный

Нагадаємо, під час передвиборчої кампанії по проведенню позачергових виборів народних депутатів у 103 виборчому окрузі кандидат-мажоритарник з «Батьківщини» запозичив дещо в «Слуги народу».