Безробітний «слуга» зі Світловодська живе на кілька тисяч доларів на місяць

Обраний у нардепи в 103 окрузі Кіровоградщини висуванець партії «Слуга народу» Олег Воронько зізнався журналістам, що він людина «скромна, але досить небідна».

Про це нардеп сказав журналістам сайту OBOZREVATEL у Трускавці, де проходить тижневий курс навчання та зізнається, що свої щоденні витрати давно не рахує.

Олег Воронько спілкується з журналістами в Трускавці. Скріншот відео.
Олег Воронько спілкується з журналістами в Трускавці. Скріншот відео.

У місяць витрачаю орієнтовно кілька тисяч доларів. Я дуже скромна людина, мені багато для щастя не потрібно, – цитує “слугу народу” видання.

Воронько розповів журналістам, що «прокидається щодня о 5 ранку, бігає і працює до самого вечора». При цьому живе на знімній квартирі, а в Києві буде мешкати в депутатському готелі. На ці потреби з державного бюджету виділяється понад 200 тисяч гривень щороку, зазначають автори публікації.

32 тисячі гривень (депутатська зарплата. – Ред.) – це мало для Києва. Ми кілька днів тому зустрічалися з президентом і він чітко позначив – доведеться жити на цю зарплату і нічого більше. Я вважаю, що для столиці і для людей, які приїхали з інших областей, – це небагато. По роботі в регіоні я знаю, що люди живуть на пенсію в 1,5 тисячі гривень на місяць …, – також сказав народний обранець.

OBOZREVATEL зазначає також, що сайт президентської партії називає Воронько IT-підприємцем, втім у поданих кандидатом до Центрвиборчкому відомостях вказано «тимчасово не працює».

Нагадаємо, на позачергових виборах народних депутатів у 103 окрузі чинний міський голова Олександрії програв безробітному, «клон» набрав за 3000 голосів.

Фото на головній – ЦЕНЗОР.НЕТ