Міськрада Кропивницького готує мораторій для «гаражної мафії»

Через ситуації, коли на ділянках під гаражі з’являються кіоски та магазини, в мерії обласного центру хочуть заборонити безоплатну передачу таких земель у власність, та зміну їхнього цільового призначення.

Про це повідомляє Моє Місто з посиланням на міське управління земельних відносин, де готують відповідний проект рішення. Дія мораторію має тривати поки не буде розроблений новий порядок набуття прав на землю комунальної власності.

Комерційні споруди на ділянках, безоплатно виданих під гаражі двом мешканкам Кропивницького. Наразі власником є Люмила Андреєва, матері депутата фортечної райради від партії "Наш край" Сергія Андреєва. Фото - "Без Купюр"
Комерційні споруди на ділянках, безоплатно виданих під гаражі двом мешканкам Кропивницького. Наразі власником є Люмила Андреєва, мати депутата фортечної райради від партії “Наш край” Сергія Андреєва. Фото – “Без Купюр”

Ініціативу анонсував міський голова Андрій Райкович під час прес-конференції в понеділок, 16 вересня, де був присутній кореспондент сайту Весь Кіровоград.

За його словами, проект має бути винесений на голосування під час наступного сесійного засідання міської ради.

Відносно продажу гаражів – я знаю цю ганебну практику, я знаю бізнесменів, які хваляться тим, що вони накупили ділянок для майбутньої реалізації в великій кількості, я знаю, що цей бізнес процвітає. Правоохоронні органи мають просто взяти, і когось посадити. І на цьому питання буде закрите раз і назавжди, – також зазначив Райкович.

Таким чином очільник міста прокоментував ситуацію, коли кілька ділянок, безоплатно виданих для будівництва гаражів людям з інвалідністю, потрапили у власність матері депутата однієї з райрад Кропивницького від партії «Наш край». Наразі там розташовані заклади торгівлі.

Раніше повідомлялося, що засновники фірми-орендаря готелю «Київ» в Кропивницькому, яка з 1994 року платила 10 тисяч гривень за оренду понад семи тисяч метрів у центрі міста, пов’язані з «Паляницею» та «Формулою смаку», та іншими відомими у місті підприємствами.