Гайдай може й не очолити Кіровоградську ОДА

Кіровоградська область, якою майже п’ять місяців керують виконуючі обов’язки, може й надалі залишитись без керівника.

Вчора з’явилася інформація про те, що обласну державну адміністрацію планує очолити Сергій Гайдай, на початку вересня звільнений з посади радника нового очільника Закарпаття Ігора Бондаренка. Такий висновок журналісти mukachevo.net зробили з появи в мережі декларації Гайдая, як кандидата на посаду голови Кіровоградської ОДА.

Сергій Гайдай. Фото - mukachevo.net
Сергій Гайдай. Фото – mukachevo.net

На сьогодні ця кандидатура Києвом нібито вже не розглядається, повідомляє власне джерело сайту Весь Кіровоград, близьке до органів державної влади.

Сергій Гайдай – уродженець Сєвєродонецька Луганської області, раніше працював помічником депутата Київради Олексія Рєзніка, радником голови Обухівської районної державної адміністрації в Київській області, був обраний депутатом Мукачівської районної ради VІІ скликання, очолював Мукачевську РДА. В липні 2018 депутати Мукачівської районної ради визнали його роботу в напрямку ремонту доріг у районі незадовільною. 20 листопада 2018 президент Петро Порошенко звільнив Гайдая з посади в зв’язку зі скасуванням допуску до державної таємниці.

У свою чергу, президент Володимир Зеленський звільнив Сергія Кузьменко з посади голови Кіровоградської ОДА 11 червня поточного року в зв’язку із закінченням каденції. Обов’язки голови адміністрації виконував перший заступник голови Сергій Коваленко, потім, по теперішній час – заступниця Світлана Лобанова.

Приїзду Зеленського та представлення нового очільника області на Кіровоградщині чекають з серпня, коли окремі ЗМІ повідомляли про можливість його візиту.

Нагадаємо, президент хоче особисто стежити за ходом справи Собченка – родичка пенсіонера міліції, який помер під час затримання патрульними в Кропивницькому, заявила в ЗМІ, що Володимир Зеленський дзвонив директору Державного бюро розслідувань щодо провадження у справі.