За два місяці в обласному центрі мають з’єднати Полтавську з Кропивницького та кладовищем

До кінця жовтня в мерії Кропивницького обіцяють завершити будівництво дороги на однойменній вулиці на відрізку від Гагаріна до Полтавської.

Про це заявив міський голова Андрій Райкович в інтерв’ю, оприлюдненому CBN.

Ця дорога потрібна, щоб громадський транспорт – автобуси, тролейбуси, поїхали не в об’їзд по Шевченка, а напряму до автовокзалу, лікарні швидкої допомоги й так далі, – цитує посадовця публікація.

Кропивницкого

Він також підтвердив інформацію про початок фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на капітальний ремонт Полтавської від площі Дружби народів до Васнєцова, і провулку Об’їзний від «полтавського мосту» в напрямку Великої Балки.

До Далекосхідного кладовища, скажімо так, – уточнює міський голова. – Ці дороги мають бути цьогоріч зроблені. Широку частину Полтавської вулиці, де рух у чотири ряди в обидва боки, ми ремонтуємо зараз. Далі (між Васнєцова та «полтавським мостом». – Авт.) вона звужується – один реверсний ряд і два гарантованих. Є необхідність її розширити, і така технічна можливість є, проект практично готовий, з ним ми будемо брати участь в усіх можливих конкурсах на державне фінансування. Якщо його не буде, ми пропонуватимемо депутатам включити його в програму дорожнього будівництва за рахунок місцевого бюджету.

Роботи на «широкій» частині Полтавської та Об’їзному мають завершити до зими.

Полтавская3

Нагадаємо, раніше Весь Кіровоград повідомляв з посиланням на власні джерела, що на казначейські рахунки міської ради Кропивницького з Державного фонду регіонального розвитку перерахований 21 мільйон державних гривень на ремонт міських доріг, очікують ще 7 мільйонів.

Фото з соцмереж