«Наш край» може підтримати гаражний мораторій в Кропивницькому із зауваженнями

Депутати найбільшої фракції в міській раді Кропивницького на завтрашній сесії однозначно підтримають заборону зміни цільового призначення ділянок, відведених під гаражі.

Впевненість у цьому голова фракції політичної партії «Наш край» Вадим Дрига висловив у коментарі сайту Весь Кіровоград, зазначивши, що стосовно видачі таких ділянок мають бути виключення.

Комерційні споруди на ділянках, безоплатно виданих під гаражі двом мешканкам Кропивницького. Наразі власником є Люмила Андреєва, матері депутата фортечної райради від партії "Наш край" Сергія Андреєва. Фото - "Без Купюр"
Комерційні споруди на ділянках, безоплатно виданих під гаражі двом мешканкам Кропивницького. Наразі власником є Люмила Андреєва, мати депутата фортечної райради від партії “Наш край” Сергія Андреєва. Фото – “Без Купюр”

Ми на крайній земельній комісії в середу узгоджували дозвіл тренеру нашої олімпійської чемпіонки з плавання, – зокрема сказав він. – Я вважаю, що у видачі дозволів не буває без виключень. Треба підходити, погодивши прибудинкову територію, входячи в положення. Наприклад, батькові загиблого учасника АТО, на честь якого названа вулиця, дали дозвіл. В першу чергу навіть не через те, а тому, що там була технічна можливість. Якби було неможливо, все одно запропонували б переглянути, або знайти місце в іншому місці. Тому категорично проти будемо зміни цільового призначення, при цьому будемо, напевно затверджувати дозволи, яки видавалися раніше. Стосовно надання – будемо пильно дивитись… Я продивився матеріали сесії, там буквально декілька йде, здається, дозволів. Думаю, по кожному Вовенко (Олег, начальник управління земельних відносин міської ради Кропивницького. – Весь Кіровоград) зможе пояснити, чому конкретно цьому громадянину варто надати.

Проектом рішення №3350, який може бути винесене на голосування сесії міськради завтра, 8 жовтня, пропонується обмежити надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність або користування для будівництва індивідуальних гаражів та зміну цільового призначення земельних ділянок, переданих для такого будівництва. Обмеження мають тривати до затвердження Порядку набуття прав на землю комунальної власності у місті Кропивницькому.

Нагадаємо, ініціатива міського голови щодо впровадження так званого «гаражного мораторію» стала відповіддю зокрема на повідомлення про те, що кілька ділянок, безоплатно виданих для будівництва гаражів людям з інвалідністю, потрапили у власність матері депутата однієї з райрад Кропивницького від партії «Наш край». Наразі там розташовані заклади торгівлі.