В Кропивницькому обмежили відведення та зміну призначення ділянок під гаражі

Депутати міської ради обласного центру більшістю голосів підтримали проєкт рішення №3350 про врегулювання питань земельних відносин на території міста.

Про це повідомляє корреспондент сайту Весь Кіровоград, який був присутнім під час засідання сесії сьогодні, 8 жовтня.

Засідання сесії міської ради Кропивницького. Скріншот трансляції Youtube
Засідання сесії міської ради Кропивницького. Скріншот трансляції Youtube

Рішення обмежує надання дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність або користування для будівництва індивідуальних гаражів та зміну цільового призначення земельних ділянок, переданих для їхнього будівництва.

Дія обмежень триватиме до затвердження Порядку набуття прав на землю комунальної власності у місті Кропивницькому, розробка якого доручена управлінню земельних відносин та юридичному управлінню міськради.

Депутати проголосували за проєкт без обговорення.

Нагадаємо, вчора голова найбільшої фракції – політичної партії «Наш край» Вадим Дрига повідомив, що його колеги однозначно підтримають заборону зміни цільового призначення ділянок, зазначивши, що стосовно видачі таких ділянок мають бути виключення.

Ініціативу про запровадження обмежень у вересні анонсував міський голова Андрій Райкович, зазначивши, що знає бізнесменів, які хваляться тим, що вони накупили ділянок для майбутньої реалізації в великій кількості, і що правоохоронні органи мають когось за це посадити. Так очільник міста прокоментував ситуацію, коли кілька ділянок, безоплатно виданих для будівництва гаражів людям з інвалідністю, потрапили у власність матері депутата однієї з райрад Кропивницького від партії «Наш край». Наразі там розташовані заклади торгівлі.