«Велика детінізація» та бюджет Кропивницького: що виграємо?

Одразу після Нового року в Україні планують почати виводити з тіні великий бізнес, який камуфлює під маленький – від інтернет-супермаркетів до місцевих мереж електроніки та торгівлі ковбасами. Проте місцеві бюджети від того, скоріш за все, нічого не виграють.

Фінансові стосунки Києва та регіонів, зокрема й міста Кропивницький, похололи вже цьогоріч. Так, біля 140 мільйонів гривень субвенцій на освіту та охорону здоров’я, які заборгувала муніципалітету держава, в уряді нам, схоже, «пробачили».

До кінця року нічого не очікується, – констатує Любов Бочкова, начальниця фінансового управління міськради. – Якщо в минулі роки був резерв освітньої та медичної субвенції, наприкінці року уряд розподіляв цей резерв, то зараз були відповіді, що ніхто нічого розподіляти не буде, додавати не буде, розраховуйте тільки на свої сили.

Лбов Бочкова. Фото - сайт міської ради Кропивницького
Любов Бочкова. Фото – сайт міської ради Кропивницького

Далі – менше?

Кошти, необхідні щоб перекрити зобов’язання держави перед освітянами та медиками за перші дев’ять місяців 2019-го, в цілому біля 20 мільйонів, місто вже додало з власного бюджету.

Групи продовженого дня, поглиблене вивчення предметів тощо – це все розширює мережу, структуру, кількість вчителів, ставок. «Те, що вам не вистачає, додавайте з місцевого бюджету, бюджету міста», такі відповіді ми отримуємо. – каже чиновниця. – Щойно читала лист Мінфіну, відповідь на звернення щодо збільшення обсягів освітньої субвенції в 2020 році. Не враховано підвищення заробітної плати працівникам загальноосвітніх закладів, яке було анонсовано ще урядом Гройсмана. Мінфін відповів, що поки все залишатиметься як є

За її словами, медична субвенція на наступний рік розрахована поки тільки на перший квартал, не видно й законопроєктів, які врегулювали б питання пільгового проїзду – гроші на компенсацію його вартості мають виділятися територіям за Конституцією. В Україні тривалий час це навантаження покладено на місцеві бюджети.

Пільги й субсидії на комунальні послуги монетизують, все це передається через департаменти соціального захисту, ми вже не будемо брати субвенцію на ці виплати, але якщо б туди врахували й пільги на проїзд, було б дуже гарно, – вважає Бочкова. – Люди б їх отримували адресно, і не треба було відшкодовувати підприємствам транспорту з місцевого бюджету. Ми б давали, наприклад, нашому підприємству «Електротранс» гроші на його розвиток – придбання машин, збільшення статутного капіталу тощо. Зараз пільговий проїзд «з’їдає» кошти, комунальне підприємство ми просто утримуємо на плаву, щоб не піднімати тарифи. Я вже не кажу про опалення та комунальне підприємство «Теплоенергетик», яке треба дотувати, дотувати й дотувати. З боргами «Нафтогазу» ніхто нічого не вирішує, де була й вина держави з різниці в тарифах.

Згідно оприлюдненим раніше сайтом міськради даним, сумарний борг перед бюджетом Кропивницького за цими державними гарантіями складає на сьогодні більше 100 мільйонів гривень.

Велике полювання

Тим часом, зокрема й бюджетну сферу вже на початку 2020-го чекають перетворення – нова влада де-факто оголосила війну мінімізаторам. Серед широко анонсованого так званий «кешбек», грошова винагорода за доноси на недобросовісних підприємців, які, наприклад, не дали покупцеві фіскальний чек. Розглядається також заборона фізичним особам-підприємцям надавати послуги. Про це днями заявив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев. Каже, крок вимушений через зловживання великого бізнесу.

Сьогодні у всіх ресторанах, у всіх мережах продажу електроніки вам дадуть чек ПП, не фіскальний. Проблема в тому, що великий бізнес ухиляється від податків із використанням ФОП, ми всі це розуміємо. Заява одного великого інтернет-магазину, що влада переслідує малий бізнес, і що цьому великому магазину треба буде згорнути свою роботу – це явка з повинною. Фактично, це визнання того, що ми і так знаємо – великі магазини використовують ФОП для ухилення від оподаткування, – зазначив нардеп.

Ті, хто хоч раз користувався послугами «одного великого інтернет-магазину» знають, що за декларацією товар прийде від ФОПа, і саме з ним буде здійснено розрахунок. Так само роблячи покупки у відомій в Кропивницькому мережі магазинів електроніки, наприклад, покупець матиме фіскальні стосунки з ФОПом-повним тезкою не менш відомого громадського діяча, спортсмена та кандидата. Реєстраційні дані ФОПів, які де-юре провадять торгівлю, вивішені і в куточку покупця ларьків, брендованих логотипами як мінімум двох прописаних за міською межею м’ясокомбінатів. Прикладів удосталь, в останні роки фізичні особи дісталися навіть до ринку банківських послуг.

Вхід до МАФу “Черняхівські ковбаси”, перехрестя вулиць Бєляєва та Академіка Корольова
Вхід до МАФу “Черняхівські ковбаси”, перехрестя вулиць Бєляєва та Академіка Корольова

– (Запропоновані урядом зміни. – Весь Кіровоград) для того, щоб вивести з тіні отаких ФОПів, яких великий бізнес з великим оборотом готівки використовує, щоб сплачувати по спрощеній системі оподаткування, як малий і середній бізнес. В основному вони третьої групи, ці спрощенці, їхнє оподаткування залежить від доходу. Якщо дохід в тіні, вони його не показують, то сплачують єдиний податок, – каже Любов Бочкова з фінуправління міськради Кропивницького.

Єдиний податок у місті на сьогодні – до 800 с чимось гривень на місяць. Ставка встановлюється місцевими радами в процентному відношенні до мінімальної зарплати, максимум – 20%. Наша встановила 15%. Плюс єдиний соціальний внесок – це все, що платять «спрощенці». Торгові мережі, зареєстровані як такі, а не як сотня приватників на єдиному податку, платять набагато більше – податок на додану вартість, податок на доходи працівників, орендну плату за землю або земельний податок тощо.

Саме тому з першого січня реєстратори розрахункових операцій – касових апаратів, які передають інформацію одразу в податкову, мають бути обов’язково застосовані в Україні до торгівлі та надання послуг через мережу інтернет, реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, ліків, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, та низці інших видів діяльності. Зокрема реєструвати операції змусять кафе та ресторани, страховий бізнес, туристичних агентств та операторів, готелів, а також тих, хто заробляє на торгівлі деталями та приладдя для автомобілів. У всіх цих сферах присутні зловживання – вважають в уряді.

Я думаю, в тих, хто обов’язково буде вводити реєстрацію касових операцій, оборот збільшиться з суми до мільйона десь до п’яти. Це як раз ФОПи третьої групи, які платять 3% з ПДВ або 5% без нього, можливо, там буде якесь зростання, – припускає Бочкова.

Кому вигідно?

«Можливо там» – тому що в цілому фіскали, враховуючи тенденції змін, не прогнозують у 2020-му зростання надходжень єдиного податку від фізичних осіб до бюджету Кропивницького.

У нас єдиний податок вийшов на другу сходинку після податку на доходи фізичних осіб за питомою вагою в доходах бюджету міста. Раніше він був невеликий, різко збільшився десь у 2016-му. За дев’ять місяців поточного року надійшло більше 100 мільйонів гривень єдиного податку саме від фізичних осіб-підприємців. Якщо вони всі поставлять ці реєстратори, весь цей бізнес, то вони, я гадаю, будуть переходити з єдиного податку на загальну систему оподаткування, з’являться ПДВ, плата за землю тощо. Відповідно, в нас зменшаться надходження єдиного податку до місцевого бюджету, а державний виграє. Вводяться великі штрафи за порушення розрахункових операцій, очевидно, з кінця наступного року, і вони будуть також сплачуватись у державний бюджет. Звісно, треба виводити бізнес з тіні, все це робити, але місцеві бюджети з цього, скоріш за все, нічого не виграють, – вважає начальниця міського фінуправління.

7 жовтня в Житомірі біля півсотні підприємців вийшли з пікетом "проти касових апаратів". Фото - zhzh.info
7 жовтня в Житомірі біля півсотні підприємців вийшли з пікетом “проти касових апаратів”. Фото – zhzh.info

Є й інші приводи вважати перспективи наступного року для казни обласного центру не вельми райдужними. З того ж січня до державного бюджету замість місцевого уходить акцизний податок на пальне – це 70 мільйонів гривень на рік, які втрачає місто.

Так виписано в законодавстві про бюджетну децентралізацію, був перехідний період, а з 2020 року – все, – пояснює Бочкова. – Незважаючи на наші звернення і пропозиції внести зміни до цього пункту. Сьогодні вони замінили акцизний податок на пальне субвенцією на дороги. Буде збиратися це все в державному бюджеті, потім перераховуватись у регіони на ремонт і утримання доріг, і розподілятися на рівні області.

І трохи про загальну картину. за підрахунками експертів Асоціації міст України, урядові законопроєкти про держбюджет на 2020-й обіцяють місцевим громадам втрати та скорочення джерел доходів на суму більше 13 мільярдів гривень. Про наболіле: існує й загроза забезпеченню делегованих державою повноважень у сфері освіти та охорони здоров’я більше ніж на 70 мільярдів, – також заявили в об’єднанні, куди входить більше восьми сотень українських громад.