Новий голова Кіровоградської ОДА можливо «грітиме місце» для досвічених кадрів, - ЗМІ

Нові люди на чолі кількох регіонів включно з Кіровоградщиною можуть з’явитися через вплив Олега Рафальського, колишнього заступника голови адміністрації президента Віктора Януковича.

Про це пише Depo.ua з посиланням на власні джерела, називаючи ексчиновника «фактично правою рукою» голови Офісу президента Андрія Богдана.

Скріншот - "Деловая столица"
Скріншот – “Деловая столица”, червень 2014 р.

Про його (Рафальського. – Весь Кіровоград) появу в ОП в якості консультанта Богдана з кадрових питань у кулуарах подейкували ще влітку, – пише видання.

Згідно даним Вікіпедії, з 1983 по 1998 Олег Рафальський працював у Кіровоградському державному інституті ім. Пушкіна (з 1997 – Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Винниченка). З 2003 по 2014 працював зокрема керівником Головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України, заступником керівника апарату прем’єр-міністра України, першим заступником завідувача секретаріату депутатської фракції Партії регіонів, заступником глави Адміністрації Президента України та тимчасово виконуючим обов’язки її керівника.

Однією з відповідей на питання про те, чому деякі з призначень, на які міг впливати Рафальський, виглядають слабкими, автори публікації дають зокрема й наступну відповідь:

Хтось має “гріти” місця для досвідчених кадрів. Хто вони? Варіантів може бути два: або згодом скасують чи переглянуть закон про люстрацію і під лозунгом «нам потрібні професіонали» повертатимуть діячів режиму Януковича, або, коли стане остаточно зрозуміло, хто друг Зеленському, а хто ворог, на посади в регіони призначатимуть людей за квотами місцевих феодалів. А ті, у свою чергу, забезпечуватимуть повну лояльність влади на місцях до влади центральної.

Вчора, в неділю 20 жовтня, уряд на своєму засіданні погодив кандидатуру ексзаступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Балоня на посаду голови Кіровоградської ОДА, та ще п’ять кандидатур очільників областей.

 

Нагадаємо, окрім Балоня на посаду претендували колишня чиновниця одного з її департаментів Юлія Дубина, колишній голова Мукачевської райдержадміністрації Сергій Гайдай, та адвокатка Наталя Сюр з Кропивницького.