Про розслідування побиття "на пантерах" говоритимуть у п'ятницю в CBN

Батьки школярів, які стали жертвами одного з групових нападів у сквері біля краєзнавчого музею в центрі Кропивницького, спілкуватимуться з журналістами щодо перебігу слідства.

У пресконференції в п’ятницю, 1 листопада, також братиме участь адвокат Геннадій Нікішов, який представляє інтереси потерпілих. Про це повідомляє інформаценція CBN, у приміщенні якої відбудеться зустріч.

Скріншот амотарського відеозапису одного з нападів "на пантерах" 8 березня 2019 р.
Скріншот амотарського відеозапису одного з нападів “на пантерах” 8 березня 2019 р. Потерпілим бризнули в обличчя з газового балончика та побили. Як і в лютневому епізоді, йшлося про групу нападників у кількості біля 15 осіб.

Пресконференція розпочнеться о 10 ранку за адресою вул. Велика Перспективна, 46, (третій поверх ТЦ «Реал») в областному центрі.

Видання нагадує, що подія відбулася 2 лютого цього року. Близько 18:00 у сквері біля краєзнавчого музею («на пантерах») зграя підлітків жорстоко побила двох хлопців і гналася за ними та їхніми друзями центральною вулицею.

Раніше мати одного з потерпілих, поета Деніса Бірзула, заявила, що підозрюваних у справі стало менше, а слідство затягується. Відомо також про напади в березні поточного і влітку минулого року, які, на думку родичів потерпілих, може вчиняти одна й та сама компанія.