Райкович - восьмий серед голів обласних центрів за кількістю виконаного

Міський голова Кропивницького виконав 41% своїх обіцянок, це восьмий показник серед мерів обласних центрів України.

Про це свідчить інфографіка, оприлюднена аналітичним порталом Слово і діло до четвертої річниці останніх місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 року.

98070-1_uk_large

За даними системи, з 79 даних обіцянок Андрій Райкович виконав 32, не виконав 11, ще 36 знаходяться в процесі виконання.

Найвідповідальнішим в країні на цю мить «Слово і діло» вважає міського голову Дніпра Бориса Філатова, який реалізував 61%, або 111 зі 182 обіцянок, зафіксованих у системі, провалив – 39, в процесі – 32.

98070-2_uk_large

Найменше – 14%, за даними аналітиків порталу, виконав міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, хоча у нього всього 7 зобов’язань. Він же і є лідером антирейтингу мерів, які провалили найбільше обіцянок, Миколаєнко не виконав 57%.

Нагадаємо, в Кропивницькому запровадили мораторій на відведення та зміну призначення ділянок під гаражі, ініційований міським головою Андрієм Райковичем. Анонсуючи ніціативу у вересні, він зокрема зазначив, що знає бізнесменів, які хваляться тим, що вони накупили ділянок для майбутньої реалізації в великій кількості, і що правоохоронні органи мають когось за це посадити

Також повідомлялося, що до грудня в обласному центрі мають з’єднати Полтавську з Кропивницького та кладовищем, зокрема завершити будівництво дороги по Кропивницького на відрізку від Гагаріна до Полтавської мали до кінця жовтня.