Кропивничани з гепатитом грішать на воду, що знову дорожчає (ВІДЕО)

Мешканці одного з мікрорайонів Кропивницького, які заразилися хворобою Боткіна, підозрюють, що вірус міг потрапити в питну воду через дірявий водогін.

Про це повідомляє ТСН. Наразі йдеться про сімох інфікованих осіб.

Я грішу тільки и тільки на воду, – каже Олеся Сімухіна, в якої захворіли рідна сестра та двоє дітей у віці шести та півтора років. – Дуже погано почувалися: висока температура, нудота. Завдяки чому? Завдяки водоканалу і фекаліям у воді.

На лікарняних ліжках опинилося ще кілька жителів цього ж кварталу, зокрема й люди, які між собою не контактували. Стан хворих за словами лікарів – «ближче до задовільного».

Люди стверджують, що кілька місяців тому тиск води в їхніх кранах різко впав. У водоканалі падіння тиску через прихований порив підтвердили, проте потрапляння інфекції через нього вважають неможливим. Збудника гепатиту А не знайшли в пробах води з домівок хворих і в лабораторному центрі. Медики кажуть про «природний циклічний підйом» захворюваності.

У сюжеті зокрема згадується провулок Перекопський. У свою чергу, інформагенція CBN повідомляє про ситуацію в будинку №61 по вулиці Сергія Сєнчева. Його мешканці власним коштом придбали матеріали для ремонту старої водопровідної труби, з якої вже чотири місяці вода витікає у підвал багатоповерхівки. У водоканалі пообіцяли ліквідувати несправність протягом місяця.

Всуботу 2 листопада сайт обласного комунально-виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград», у власність якого в 2012 році перейшло теперішнє Кропивницьке водно-каналізаційне господарство (міський водоканал), анонсував відкрите обговорення чергового підвищення тарифу, яке має відбутися завтра. 

Скріншот з сайту обласного водогону dnipro-kirovograd.com.ua/. А як часто туди заходите ви?
Скріншот з сайту обласного водогону (dnipro-kirovograd.com.ua). А як часто туди заходите ви?

Нагадаємо, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» прибрало з договорів пеню споживачеві за неякісні послуги, а крім плати за водопостачання та водовідведення споживачі Кіровоградської області матимуть сплачувати більше семисот гривень абонентської плати за період між повірками лічильників.

Також повідомлялося, що міський голова обласного центру Андрій Райкович пригрозив відібрати в «області» водоканал Кропивницького за зруйнований асфальт і невчасні ремонти.