Політолог з Кропивницького порівняв результати Жовтневого перевороту та обох Майданів

У сто другу річницю державного перевороту в Російській республіці 1917 року «ліві» пронесли центром Кропивницького символіку, схожу на заборонену, а доцент державного вишу розмістив її у Facebook.

Кандидат політичних наук Руслан Стадніченко з Центральноукраїнського державного педагогічного університету оприлюднив у соцмережі світлину радянського ордену, додавши супровідний текст із заголовком «День революції».

 

Стадніченко

 

Сто років тому більшовики змінили одну систему на іншу, що є основною ознакою будь-якої революції: соціальної, політичної чи, навіть, культурної. А чи змінили т.зв. революції у 2004-му та 2014-му олігархічно-кримінальну держсистему України? – написав політолог.

Раніше сьогодні, 7 листопада, у середмісті обласного центру відбулися хода й мітинг з червоними прапорами та антикапіталістичними гаслами, організовані міською організацією «Лівої опозиції». Партія створена в 2015 році, до її складу увійшли зокрема заборонена в Україні Комуністична партія на чолі з Петром Симоненком та Прогресивна соціалістична партія Наталії Вітренко. Участь у акції взяло кількадесят людей.

Фото - "Златопіль"
Фото – “Златопіль”

Виготовлення, поширення, а також публічне використання символіки комуністичного та нацистського тоталітарних режимів є в Україні кримінальним злочином. Згідно положенням статті 436-1 Кримінального кодексу, покарання за такі дії може сягати десяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, в лютому поточного року політолог та теперішній народний депутат з’ясували стосунки на боксерському ринзі в Кропивницькому.