"Слуги" закриваються від народу: в Кропивницькому як у Києві

Новий очільник Кіровоградщини не хоче, щоб хтось «трактував» те, як він роздає вказівки підлеглим, тому апаратні наради в обласній державній адміністрації закрили для журналістів.

Про це повідомляє Детектор медіа з посиланням на голову ОДА Андрія Балоня, натомість представників медіа запрошуватимуть на брифінги постфактум.

Андрій Балонь: "Я вважаю, що час проведення моєї апаратної наради, це час коли я роздаю вказівки. Можливо, це буде в такій формі, щоб я не хотів, щоб хтось трактував це як він може побачити"
Андрій Балонь: “Я вважаю, що час проведення моєї апаратної наради, це час коли я роздаю вказівки. Можливо, це буде в такій формі, щоб я не хотів, щоб хтось трактував це як він може побачити”

Видання зазначає, що інформацію про робочі плани візитів посадовця до Світловодська та Смоліного минулого тижня не анонсували, а висвітлювати їх запросили лише окремі ЗМІ. Балонь ситуацію пояснив пошуками прессекретаря.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук 2 вересня повідомив, що змінює формат проведення засідань уряду, відтепер на них не будуть присутні журналісти. Він уточнив, що з пресою міністри спілкуватимуться за результатами засідань, – також ідеться в тексті публікації. – Народний депутат від «Слуги народу», член Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Сергій Швець 25 жовтня пообіцяв особисто порушити в комітеті та фракції питання про відкриття засідань уряду для журналістів.

Наприкінці жовтня стало відомо, що Кіровоградська область згідно урядовому баченню адміністративно-територіальної реформи має бути поділена на три райони, – Кропивницький, Олександрійський, Новоукраїнський, – які називатимуться округами та не матимуть власних рад.

Минулого тижня депутати Кременчуцької райради прийняли звернення з тим, аби ініціювати розгляд Верховною Радою України питання відокремлення селища міського типу Власівка від Кіровоградської області та його приєднання до Полтавської. Селищний голова населеного пункту, наразі підпорядкованого Світловодській міської ради, заявив: «є надія, що ми повернемося додому».

Нагадаємо, ЗМІ писали про те, що призначення ексзаступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Балоня на посаду голови Кіровоградської ОДА може відбутися під впливом Олега Рафальського, колишнього заступника голови адміністрації президента Віктора Януковича.