Мешканці Нового прийшли на сесію щоб присоромити селищного голову

Представники громади селища, яка висловилася за приєднання до міста Кропивницький під час громадського обговорення у липні, вимагають прискорити прийняття процедурних питань місцевою радою.

Про це від імені новенців заявила підприємець Алла Свінціцька сьогодні під час засідання сесії міської ради Кропивницького, де був присутній кореспондент сайту Весь Кіровоград.

В жовтні 2016 селищного голову Нового Сергія Денисенка затримували за підозрою у хабарництві. Фото - "Перша електронна"
В жовтні 2016 селищного голову Нового Сергія Денисенка затримували за підозрою у хабарництві. Фото – “Перша електронна”

Ми дуже вас просимо вирішити це питання швидше. Ми розуміємо наших депутатів, Сергія Павловича (Денисенка, селищного голову Нового. – Весь Кіровоград) – вони тягнуть час, не всі питання ваші вирішені. Ми вас просимо: підіть на бік людей, які вас обирали. А ви все бігаєте по селищу, і все розказуєте, все вам не так. Сьогодні границі, завтра буде вам якийсь амфітеатр, післязавтра ще щось. Зробіть вже врешті-решт, – закликала вона. – У нас в паспортах стоїть «місто Кіровоград». Ми все життя були містом Кіровоград, Кіровського району. І я не розумію, чому зараз якісь границі потрібні. Сергію Павловичу, ці границі треба було робити десять років тому. Зараз ми не вважаємо за потрібне, щоб були. Чому не вважаємо – це затрати, це величезні кошти. У нас є куди ці гроші потратити – в нас немає доріг, у нас взагалі розбите селище.

Пізніше сьогодні депутати міськради обласного центру більшістю голосів затвердили Меморандум про гарантії громади Кропивницького громаді селища Нового та схвалили проєкт рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.

Селищна громада 1261 голосами проти 40 висловилась за створення об’єднаної територіальної громади шляхом приєднання до громади Кропивницького 14 липня поточного року. 16 серпня та 10 вересня селищна та міська ради прийняли перші необхідні за процедурою сесійні рішення.

5 листопада Новенська селищна рада провалила наступне процедурне голосування.

Нагадаємо, в грудні 2020-го перші місцеві вибори мають пройти в шести новостворених об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) Кіровоградської області.