Вигодонабувач у «рейдерському захопленні» судитиметься з громадою Світловодська за котельні

Спільне підприємство «Світловодськпобут» оскаржуватиме повернення місту частки в теплогенеруючому підприємстві за позовом прокуратури.

Про це повідомляє Кіровоградська правда. За інформацією обласної державної адміністрації, наразі тепло в Світловодську подається до 143 із 261 житлових будинків.

Олександр Яременко, власник СП ТОВ "Світловодськпобут". Фото - sv-drozdova.com/
Олександр Яременко, власник СП ТОВ “Світловодськпобут”. Фото – “Світловодськ Вечірній”

Власник «Світловодськпобуту» Олександр Яременко у коментарі журналістам зазначив, що підприємство подаватиме апеляцію на рішення Господарського суду Кіровоградської області про повернення в комунальну власність 50% корпоративних прав у спільному підприємстві.

Вважаємо, якщо реєстратор допустив помилки, то просто суд повинен вказати які і виправити їх, а не скасовувати реєстрацію. Бо документи, які необхідні для виходу зі складу засновників, всі є в оригіналі і підтверджені. Реєстр – це всього лиш відображення рішень засновників. Чому вважають, що ми ніби-то у когось щось вкрали, якщо Світловодська міська рада сама прийняла рішення про вихід із засновників, сама підписала протокол, – цитує Олександра Яременко “КП”.

Нагадаємо, в рейдерстві шляхом спроби протиправного заволодіння державною часткою вартістю 3,8 млн. грн. у статутному капіталі «Світловодськпобуту» підозрюють міського голову Валентина Козярчука.

Депутати міськради на позачерговій сесії достроково припинили його повноваження позавчора, 19 листопада.

Повідомлялося, що йдеться про майно та обладнання п’яти цілісних майнових комплексів котелень ринковою вартістю біля 45 мільйонів гривень, транспортні засоби, парові котли, верстати та інше обладнання, внесені міськрадою до статутного капіталу СП під час його створення в 2001 році. За даними прокуратури, в липні поточного року державний реєстратор за заявою керівника підприємства без визначених законом підстав та за відсутності необхідних документів, під виглядом виправлення неіснуючої технічної помилки, зареєстрував зміни у відомостях про розмір статутного капіталу, часток у ньому та склад учасників. Розпочате кримінальне провадження за фактом зловживання повноваженнями.