Африканські футболісти в Кропивницькому три місяці виживають на «мівіні», - соцмережі

У притулку «Дім милосердя» на прохання правоохоронців прихистили та годують вісім африканців, які прихали в Україну грати в футбол.

Про це написав у Facebook голова громадської організації «Молодіжний форум «Милосердя» Володимир Лебєдєв.

74662410_2747905815277949_1002393208803557376_n

Хлопці приїхали працювати – грати в футбол, але щось пішло не так, і вони опинилися на вулиці й нікому не потрібні, – зокрема написав він. – Повертатися теж немає куди. Їхні родини чекають від них допомоги у себе на батьківщині.

Лебедєв закликав тих, в кого будуть варіанти з приводу працевлаштування іноземців дзвонити на гарячу лінію «Дома милосердя», зазначивши, що потенційні робітники не мають шкідливих звичок.

Раніше зокрема BBC News Україна писали про три десятки футболістів з Кот-Д’Івуару, Гани, Гамбії, Буркіна-Фасо та Нігерії, які заявили, що стали жертвами шахрайства з боку місцевого аматорського футбольного клубу «Олімпік». Кажуть, що їм обіцяли зарплату, харчування, проживання, проте вони два роки не отримували грошей, а коли почали обурюватись, їм пригрозили депортацією. В «Олімпіку» відкидають звинувачення і заявляють, що не мають платити гравцям зарплати.

Нагадаємо, в жовтні легіонери заявляли також, щo в готелі «Турист» прoживає близькo 30 футбoлістів із Африки, і кoли не мoже грати oдин, під його ім’ям на поле можуть випустити іншoгo.