Головний архітектор Кропивницького звільнився через сфальсифіковану справу, - Райкович

Головний архітектор Кропивницького звільнився через сфальсифіковану справу, – Райкович

За чотири роки прокуратурою та поліцію багато разів відкривалися провадження щодо посадовців міськради, але безрезультатно.

Про це заявив очільник обласного центру Андрій Райкович сьогодні, 4 грудня, під час щорічного звіту, при чому був присутній кореспондент сайту Весь Кіровоград.

Вадим Мездрін пішов з посади головного архітектора Кропивницького в травні 2019 за власним бажанням, публічно пояснивши своє рішення бажанням «рухатись далі, зайнятися архітектурною діяльністю з більшим змістом творчості». Фото - "Без Купюр"
Вадим Мездрін пішов з посади головного архітектора Кропивницького в травні 2019 за власним бажанням, публічно пояснивши своє рішення бажанням «рухатись далі, зайнятися архітектурною діяльністю з більшим змістом творчості». Фото – “Без Купюр”

Але що ми від цього мали? Тільки великі наміри, і жодних доказів про те, що чиновники займаються розбазарюванням або то крадіжками. На превеликий жаль, я можу констатувати, що в такий спосіб дотисли до того, що вигнали з міста гарного спеціаліста – архітектора. – зокрема сказав міський голова. – Так не можна було робити, як робило Головне управління боротьби з економічними злочинами (актуальна на той момент назва – управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України. – Весь Кіровоград), сфальсифікувавши справу проти Мездріна… Зробили дома обшуки, людина плюнула, розвернулася й пішла.

Нагадаємо, на першому засіданні 2 вересня новий Уряд ліквідував Департамент захисту економіки як структуру, яка здійснювала тиск на бізнес та займалася вимаганням.

Але були факти й навпаки, коли проведені були службові розслідування, коли все місто говорило, називало «прізвище ім’я – п’ятсот доларів». Чи «сто доларів». А потім суд відмінив, не в правильний спосіб проведено службове розслідування – сильно швидко, – також наголосив Райкович.

В грудні 2018 міський голова заявив про виявлення елементів зловживання владою та маніпуляцій з боку Олександра Грабенка, через які міський бюджет недоотримав близько 4 мільйонів гривень. Фото - CBN
В грудні 2018 міський голова заявив про виявлення елементів зловживання владою та маніпуляцій з боку Олександра Грабенка, через які міський бюджет недоотримав близько 4 мільйонів гривень. Фото – CBN

Також повідомлялося, що в міськраді Кропивницького пропонують віддавати зокрема й заступнику міського голови Олександру Грабенку, звільненому міськрадою в листопаді 2018 з формулюванням «за порушення присяги», та поновленому судом з виплатою середньої зарплати за рік, лише те, що міський бюджет зекономить.

З повною відеоверсією публічного звіту міського голови Кропивницького за 2019 рік можна ознайомитися за посиланням.