Завод «Креативу», через який пів-Кропивницького залишилось без тепла, продають

Група «Кернел» олігарха Андрія Веревського купує маслоекстракційний завод в Кропивницькому, який вважався найціннішим активом збанкрутілої групи «Креатив».

Про це повідомляє Ліга.Бізнес.

Фото - офіційний сайт "Ощадбанку"
Фото – офіційний сайт “Ощадбанку”

«Ощадбанк», у заставі якого перебуває підприємство, намагався продати його за 9,2 мільйярди гривень. На аукціоні 26 листопада «Придніпровський маслоекстракційний завод» Веревського набув його за 500 мільйонів. Наразі операцію розглядає Антимонопольний комітет України (АМКУ).

Згідно повідомлення АМКУ, Веревський зацікавлений в придбанні майнового комплексу ТОВ «Еллада» за адресою проспект Промисловий, 14-а в Кропивницькому, «що забезпечить можливість здійснення господарської діяльності з переробки насіння соняшнику і виробництва олії та супутньої продукції».

Раніше в державному «Ощадбанку» заявляли, що до складу відповідного майна входить маслоекстракційний завод потужністю переробки 1000 тонн насіння соняшнику або ріпаку на добу.

Цей завод вважався найціннішим активом збанкрутілої групи Креатив, – зазначає видання.

Нагадаємо, 6 листопада через порив газогону зупинилася найбільша котельня, що забезпечує централізоване теплопостачання у Кропивницькому – Південно-Західна. Її потужності опалюють більше чотирьох сотень багатоквартирних будинків та об’єкти соціальної сфери.

Пізніше з’ясувалося, що несанкціоновані земляні роботи, що стали причиною аварії, проводилися на території ТОВ «Еллада-Трейд». Відомо, що ТОВ «Еллада» забезпечує виконання боргових зобов’язань групи компаній «Креатив» перед «Ощадбанком».

Також повідомлялося, що слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав Станіславу Березкіну запобіжний захід. Раніше екс-нардепу, який є колишнім власником промислової групи «Креатив» повідомили про підозру у вчиненні низки особливо тяжких корупційних злочинів.