В садочках та школах Світловодська діти все ще у верхньому одязі

Температура у навчальних закладах міста на вчора, 5 грудня становила 8-16 градусів.

Про результати власного моніторингу повідомив у Facebook місцевий громадський активіст Андрій Малицький.

Світлина з допису Малицького
Світлина з допису Малицького

Можемо констатувати , що температура в приміщеннях навчальних закладів не відповідає санітарними нормам, – зокрема написав він. – Інспектував температурний режим у садочках та школах міста (школи №10, 3 та 5, ДНЗ №3: в аудиторіях, де навчалися випускники, були дуйчики та обігрівачі, які працювали зранку. Сиділи діти у верхньому одязі і температура в аудиторіях була 15-16°С. В аудиторіях, де навчання не проходили та приміщення не обігрівалися додатковими електрообігрівачами температура складала 8 та 12-13°С (в залежності від їх розташування). Температура повітря на вулиці складала 0°С.

Водночас, згідно повідомленню офіційної сторінки Міністерства розвитку громад та територій України в соцмережі, станом на вказану активістом дату 100% соціального фонду Кіровоградщини було підключено до теплопостачання. Згідно оприлюдненій інфографіці, міністерство посилається на інформацію обласних державних адміністрацій.

Нагадаємо, зрив опалювального сезону в одному з чотирьох міст обласного значення на Кіровоградщині став темою публікацій низки ЗМІ національного масштабу.

Також повідомлялося, що електронна петиція до Верховної Ради щодо можливості виходу Світловодська та Власівки зі складу Кіровоградщини, та їхнього приєднання до Кременчуцького району Полтавської області набрала понад 900 голосів протягом тижня.