Шарови позбуваються майнового та людського «баласту» в Кропивницькому

Працівників готелю «Європа» в обласному центрі змушують писати заяви про звільнення за власним бажанням.

Йдеться про понад три десятки людей, яким заборгували зарплату за два місяці. Про це повідомляє Суспільне. Дирекція причин рішення не називає, колектив про закриття готелю не попередили, зазначається в матеріалі.

Рік тому оголошення про продаж готелю "Європа" з'явилося на olx.ua. Наразі внутрішній пошук сервісу не знаходить відповідну сторінку. Скріншот - "Кіровоградська правда"
Рік тому оголошення про продаж готелю “Європа” з’явилося на olx.ua. Наразі внутрішній пошук сервісу не знаходить відповідну сторінку. Скріншот – “Кіровоградська правда”

У вересні-жовтні було багато клієнтів. І в листопаді були люди. За бажанням, можна було виплачувати заробітну плату працівникам, – цитує повідомлення покоївку готелю Людмили Стеценко, яка щодня прибирає 40 номерів.

Працівники готелю також стверджують, що за наказом директора було скасоване бронювання понад сотні гостей.

Власник змінився. Перед цим був Шаров Юрій Федорович, а зараз – Шаров Максим Ігоревич. З нами ніхто не спілкується. Нас поставили перед фактом, що ми маємо написати заяви і піти звідси, – каже на камеру адміністраторка готелю Ольга Коршун.

Минулого року Кіровоградська правда повідомляла, що виставлені на продаж в 2013 об’єкти нерухомості в Кропивницькому, які пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим, – готельний комплекс «Європа», колишні кінотеатри «Мир» і «Зоряний», міський палац культури (імені Компанійця) за п’ять років здешевіли в рази.

Якщо п’ять років тому загальна вартість усіх об’єктів становила понад 13,5 мільйона доларів, то нині сумарно за них просять трохи більше чотирьох, – йшлося в матеріалі видання, датованому 14 листопада 2018 року.

Цьогоріч з’явилися чутки про продаж будівель колишніх кінотеатрів Мир та Зоряний під розміщення чергових супермаркетів мережі «Маркетопт». В листопаді міський голова Андрій Райкович публічно звернувся до поліції та інших служб щодо недопущення цього.

Нагадаємо, лише за теперішньої каденції міської влади вдалося прибрати багаторічний паркан навколо ділянки на розі Черновола та Шевченка, яку з початку-середини нульових контролювала структура, пов’язана з відомою в місті родиною Шарових. Тепер там парковка.