ОНОВЛЕНО Новенці відкликають депутатів через саботаж приєднання селища до Кропивницького, - Смаглюк

Жителі селища Нового заявили, що починають процедуру відкликання за народною ініціативою депутатів селищної ради, які зірвали сьогоднішнє засідання сесії.

Механізм передбачений законом. Про це повідомила начальниця юридичного управління міської ради Кропивницького Марина Смаглюк у Facebook.

24158-1200x800-2

Відповідний коментар чиновниця розмістила під постом міського голови Андрія Райковича.

Сьогодні новенці знов виходили на мітинг. Перед запланованим засіданням сесії. Хотіли вчергове нагадати своїм депутатам – вони за приєднання до Кропивницького. Але депутати їх думку вчергове проігнорували. Вони просто не прийшли на сесію. Я не розумію цієї позиції! Жителі селища, під час слухань, практично одноголосно висловились за приєднання! І міська влада зробила все необхідне для початку цього процесу! Я раджу депутатам повернути в голову здоровий глузд! Вас обирали люди! І вони чекають позитивного вирішення цього питання! – написав міський голова.

Як повідомляє CBN, сьогоднi, 17 грудня, Новенська селищна рада мала розглянути питання про остаточне добровiльне приєднання територiальної громади селища Нового до громади Кропивницького.

Але iз 26 народних обранцiв на сесiю з’явилися лише вiсiм, тому засiдання навiть не розпочалося, – йдеться в публікації. – Якщо завтра Новенська рада не ухвалить рiшення про приєднання, то на сесiї мiськради його також не розглядатимуть, а вiдкладуть, поки новенськi депутати не визначаться.

Видання нагадує також, що за об’єднання селища з обласним центром під час громадських зборів у липні проголосували понад 1200 мешканців Нового, проти – 40. 

ОНОВЛЕННЯ: Як стало відомо сайту Весь Кіровоград з власних джерел, селищна рада запланувала розгляд питання про приєднання до Кропивницького на 16.00 завтра, 18 грудня. На 10:00 завтра ж заплановане засідання сесії міської ради Кропивницького. Таким чином, міськрада не зможе розглянути питання в рамках засідання вдень, навіть якщо новенською радою ввечері буде прийняте позитивне рішення.

Також повідомлялося, що представники громади селища вимагали прискорити прийняття процедурних питань щодо приєднання до міста Кропивницький місцевою радою під час засідання сесії міської ради Кропивницького в листопаді.