Кропивницькі депутати не дозволили змінити призначення землі під «Зоряним»

Сесія міської ради відмовила ТОВ «Кінотеатр Зоряний» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки шляхом зміни цільового призначення.

Про це повідомляє кореспондент сайту Весь Кіровоград, який був присутнім під час засідання сьогодні, 18 грудня.

Зображення - карти Google
Зображення – карти Google

Згідно тексту проєкту рішення, копія якого є у розпорядженні редакції, йдеться про 0,3 гектара в центрі Кропивницького за адресою Велика Перспективна, 27, де знаходиться будівля колишнього кінотеатру. У задоволенні відповідної заяви ТОВ відмовили через невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам Генерального плану міста.

26055-3661-20191206-page-001

Нагадаємо, цьогоріч з’явилися чутки про продаж будівель колишніх кінотеатрів Мир та Зоряний під розміщення чергових супермаркетів мережі «Маркетопт». В листопаді міський голова Андрій Райкович публічно звернувся до поліції й інших служб щодо недопущення цього. Обидва кінотеатри, готельний комплекс «Європа» та міський палац культури (імені Компанійця) пов’язують з колишнім нардепом Ігорем Шаровим, з 2013 року об’єкти виставлені на продаж. 

Також повідомлялося, що лише за теперішньої каденції міської влади вдалося прибрати багаторічний паркан навколо ділянки на розі Черновола та Шевченка, яку з початку-середини нульових контролювала структура, пов’язана з відомою в місті родиною Шарових. Тепер там парковка.